Fabryka Pluszaków czeka na dzieci!

Już w sobotę 28 maja w Europie Centralnej otwiera się wyjątkowa fabryka. To właśnie w niej najmłodsi będą mogli poznawać sekrety pluszowych misiów.

Akcja potrwa aż do 12 czerwca. W jej ramach odbędą się warsztaty dla dzieci, w których będzie można wyprodukować sobie maskotki, a następnie zabrać je do domu. Z myślą o milusińskich w specjalnej strefie przygotowano także animacje i zajęcia artystyczne.

Oczywiście ich motywem przewodnim będą pluszowi przyjaciele. – To nasza propozycja z okazji Dnia Dziecka – mówi Katarzyna Lenartowicz, zastępca dyrektora Europy Centralnej. – Nie chcemy go świętować tylko przez chwilę. Okazję do rodzinnych odwiedzin dajemy wszystkim mieszkańcom Śląska przez najbliższe kilkanaście dni. W ten sposób chcemy zachęcić do wspólnego spędzania czasu i zabawy przy tworzeniu własnego misia. Pomogą w tym animatorzy, którzy pozwolą maluchom na wyjątkową podróż do krainy własnej wyobraźni również dzięki grom, zabawom i animacjom przygotowanym na tę okazję.
Wydarzeniom w weekendy będzie towarzyszyć specjalna akcja. W zamian za paragon o wartości 100 złotych będzie można wyprodukować razem z dziećmi misia-maskotkę, który otrzyma także metrykę urodzenia. Szczęśliwcy otrzymają również karty na zakupy. To nie koniec niespodzianek, jakie dla gości przygotowała Europa Centralna. Do 29 maja trwa tam loteria paliwowa, w której za zakupy o wartości minimum 50 złotych czeka szansa na darmowe tankowanie. Więcej szczegółów na temat Fabryki Pluszowych Misiów, którą mogą odwiedzić w ramach warsztatów edukacyjnych także przedszkola i podstawówki, można znaleźć na stronie www.europacentralna.eu

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI