Ferie z programowaniem – bezpłatny kurs programowania

Branża IT pędzi do przodu, nieustannie wprowadzając coraz to bardziej innowacyjne rozwiązania. Za takim biegiem wydarzeń stoi armia programistów.

Aby móc dołączyć do grona osób, które swoim kodem zmieniają świat, należy ciągle zdobywać nową wiedzę. Naprzeciw temu wychodzi gliwicka firma i-systems, która po raz drugi organizuje bezpłatny kurs programowania.

„Ferie z programowaniem” to inicjatywa firmy i-systems, która w ubiegłym roku zorganizowała bezpłatny kurs „Wakacje z programowaniem”. Kurs ten cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a spływ aplikacji przerósł oczekiwania organizatora. Więcej o minionym kursie można było przeczytać tutaj.

Rekrutacja na kurs „Ferie z programowaniem” ruszyła 8 stycznia. Przez dwa tygodnie osoby zainteresowane będą mogły wysyłać swoje CV i listy motywacyjne, poprzez formularz dostępny tutaj.

Oba dokumenty są konieczne, aby móc uczestniczyć w naborze. Aplikacje będzie można wysyłać do 21 stycznia. Po tym terminie wyłonieni zostaną uczestnicy “Ferii z programowaniem”. Kursanci, spośród 17 zaproponowanych tematów wybiorą 10, które zostaną opracowane.

– Od samego początku, wymagając listu motywacyjnego chcemy wyłonić osoby pracowite i te, które angażują się już na etapie rekrutacji. Dodatkowo, chcemy, aby uczestnik miał wpływ na omawiane tematy, dlatego dajemy im możliwość wyboru – mówi Ewa Szafrańska, Specjalista ds. Rekrutacji.

Kurs skierowany jest do osób z podstawową wiedzą z zakresu programowania.

Firma i-systems stawia na osoby ambitne i z pasją do programowania. Wielu pracowników firmy to właśnie pasjonaci, którzy zadania w i-systems traktują jako hobby, a nie jak pracę.

– Organizując kurs chcemy mieć pewność, że każdy kto weźmie w nim udział zabierze ze sobą dużą dawkę praktycznej wiedzy. Chcemy maksymalnie skupić się na każdym uczestniku, aby dostarczyć mu wyczerpujących odpowiedzi. Uczestnik kończąc kurs ma mieć poczucie, że dobrze wykorzystał swój czas – mówi Patrycja Aleksanderek, Specjalista ds. Employer Brandingu.

Wszystkie niezbędne informacje oraz szczegóły dotyczące „Ferii z programowaniem” można znaleźć na blogu i-systems, pod tym linkiem.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI