Forum dla hospicjum: spektakl, gra terenowa i warsztaty

Gliwickie CH FORUM jest jednym z organizatorów Tygodnia dla Hospicjum, a także areną tej wyjątkowej charytatywnej imprezy.

Łączy ona w działaniu różne osoby i instytucje, a jej celem jest pomoc w zebraniu środków na rozbudowę i modernizację gliwickiego hospicjum. W piątek, 23 czerwca, w ramach wydarzeń Tygodnia (pełny program na www.dlahospicjum.pl) zaprasza od godz. 13:00 do 19:00 na spektakl, grę terenową oraz warsztaty z sercem.
Wstęp na wszystkie atrakcje jest bezpłatny, ale każdy może wesprzeć cel nabywając u wolontariuszy pięciozłotowe cegiełki charytatywne. W CH FORUM są one także dystrybuowane w punkcie informacyjnym oraz na stoisku firmowym gliwickiego Piasta.

WARSZTATY Z SERCEM (GODZ. 13:00)
Początek dnia pełnego atrakcji w CH FORUM to warsztaty kreatywnego rozwoju. Bazują one na zdolnościach manualnych oraz wyobraźni i wrażliwości estetycznej dzieci, lecz mile widziani będą także dorośli. Na zajęciach wykorzystamy różne materiały i techniki plastyczne. Pod okiem uzdolnionych instruktorek, będzie okazja zrealizować swoje najwymyślniejsze pomysły, płynące prosto z serca, na wykonanie ozdoby, którą będzie można zabrać na pamiątkę, ale także podarować gliwickiemu hospicjum.

JAK GÓRNIK ŚMIERDZIROBOTKA ZE SKARBNIKIEM SIĘ SPOTKAŁ (GODZ. 15:00)
Kolektyw teatralny Lufcik na korbkę zaprasza na premierowy pokaz spektaklu „Jak górnik  Śmierdzirobotka ze Skarbnikiem się spotkał”. Jest to przedstawienie w kabaretowym klimacie z lekko
rockową nutką w tle, przygotowane z myślą o dzieciach w wieku od 3 do 9 lat i ich opiekunach.
Lufcik na korbkę opiera swoje produkcje na motywach śląskich legend, wplatając w nie motywy znane
z tradycyjnych bajek i popkultury. Dodajmy do tego mnogość środków teatralnych, muzykę na żywo, interakcję, a otrzymamy niebanalną propozycję teatralną. Spektakl ma także wartość dydaktyczną, kładzie duży nacisk na zalety płynące z pomagania i odpowiedzialności za swoją pracę.

GRA TERENOWA TROPICIELE PRZYGÓD: LATO! (GODZ. 16:00)
Podczas mini-gry Tropiciele Przygód: Lato!, Scena FORUM (1 piętro) oraz jej najbliższe otoczenie staną się miejscem pełnym tajemnic, zagadek i skarbów. Na graczy czekać będą różnorodne zadania: szyfry, rebusy, zadania logiczne i zręcznościowe – a wszystko to, by wspólnie pomóc Hospicjum!

Do udziału w zabawie FORUM zaprasza dzieci i młodzież, a nawet dorosłych. W grze można brać udział indywidualnie albo w zespole od 2 do 5 osób. Nie trzeba się nigdzie zapisywać! Wystarczy zgłosić się w dowolnym momencie między 15.50, a 18.00 do punktu startu zabawy na Scenie Forum. Udział w grze zajmie maksymalnie godzinę. Wszystkie wypełnione Karty Gry należy zwrócić do punktu startu najpóźniej do godziny 19.00.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI