Forum i wakacyjni kinomaniacy w akcji

555 biletów do wzięcia! Centrum Handlowe FORUM uruchomiło kolejną akcję kupujesz-zyskujesz. Od 4 lipca klienci gliwickiej galerii wydając 100 zł na zakupy otrzymują bilety do kina CINEMA CITY.

To będą prawdziwie filmowe wakacje! Rusza właśnie konkurs „BUY&MOVIE”. Kolejna wakacyjna akcja typu kupujesz-zyskujesz to zabawa dla klientów, którzy zamierzają spędzić wakacyjne dni w kinie.

Co musi się wydarzyć, by wziąć udział w akcji i otrzymać bilet do kina? Wystarczy od 4 lipca zrobić zakupy za 100 zł. Paragony nie mogą być niższe niż kwota 30 zł. Trzeba je zarejestrować w programie lojalnościowym na stronie forumgliwice.online i odebrać kod, z którym trzeba zgłosić się do punktu informacyjnego Centrum Handlowego FORUM na poziomie 0.

– Po odbiór biletów można zgłaszać się w godzinach pracy centrum czyli od 9:00 do 21:00. Spieszcie się, bowiem konkurs będzie trwał dotąd, aż nagrody się wyczerpią. Nasi klienci lubią chodzić do kina i właśnie dlatego spodziewamy się dużego zainteresowania tą akcją- mówi Alicja Suchańska-Królica, menadżer ds. administracji i marketingu w CH FORUM.

Pula nagród w konkursie „BUY&MOVIE” to 555 biletów. Konkurs zakończy się gdy ostatnia nagroda trafi w ręce jakiegoś kinomaniaka. Podczas rejestracji paragonów na forumgliwice.online widoczna będzie liczba nagród do wykorzystania. Obserwujcie ich dostępność, i co najważniejsze, wygrywajcie darmowe seanse filmowe!

Treść regulaminu akcji „BUY&MOVIE” jest dostępna na stronie internetowej https://forumgliwice.online i na stronie internetowej https://forumgliwice.pl oraz w punkcie informacyjnym (poziom 0) w CH FORUM w Gliwicach.

Nie zapomnijcie, że poprzez nasz program lojalnościowy na: forumgliwice.online można wspierać organizacje charytatywne. Jeżeli nie chcesz iść do kina to zebrane punkty możesz wymienić na pomoc Stowarzyszeniu GTW Gliwice, które wspiera ukraińskich uchodźców lub gliwickiemu schronisku dla bezdomnych zwierząt.

Zapraszamy do zabawy z CH FORUM i naszych klimatyzowanych sal kinowych!
Materiał partnera

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI