r e k l a m a


FORUM szuka mieszkania do remontu – konkurs

spot_img
r e k l a m a

Wystartował konkurs, w ramach którego CH FORUM wyremontuje czyjeś mieszkanie. Zgłoszenia będą przyjmowane do 15 sierpnia.

Po tym terminie specjalna komisja wybierze lokal, który przejdzie gruntowną modernizację. Na wzór tej, jaka dokonuje się aktualnie w gliwickim centrum.
– Jesteśmy społecznie odpowiedzialni. Dlatego przy okazji naszego remontu postanowiliśmy zrobić też coś dobrego dla lokalnej społeczności. Stąd pomysł na taką akcję – tłumaczy Grzegorz Filipczyk, dyrektor CH FORUM z ramienia JLL.
Chętni mogą składać zgłoszenia osobiście lub przez Internet (mail: [email protected]). Oceni je jury, w którego składzie są m.in. reprezentanci konkursowych partnerów: Ośrodka Pomocy Społecznej w Gliwicach i Caritasu Diecezji Gliwickiej. – Są to instytucje na co dzień zajmujące się pomocą socjalną. Ich zaangażowanie w projekt jest dla nas kluczowe. W konkursie preferować będziemy bowiem osoby lub rodziny niezamożne, znajdujące się w trudniejszym położeniu materialnym – wyjaśnia Patrycja Duczmal, menedżer ds. marketingu i wynajmu w CH FORUM, JLL.

FORUM zachęca do udziału zwłaszcza tych, którzy głównie z powodów finansowych od lat przekładają zmiany w swoim mieszkaniu.

Opis motywacji zmiany oraz własnej wizji remontu (maksymalnie 100 słów) jest zadaniem, które weźmie pod uwagę jury konkursu.
Uczestnicy konkursu nie mogą być osobami karanymi oraz zalegać z opłatami czynszowymi dłużej niż miesiąc. Muszą też udokumentować tytuł do zajmowanego mieszkania (najem, przydział, własność), które nie może być większe niż 60 m kw. i musi znajdować się na terenie Gliwic.
Zakres prac remontowych obejmie: pomalowanie ścian, wymianę gniazdek i wyłączników, położenie nowych podłóg, wymianę drzwi wewnętrznych, a także kompleksową modernizację łazienki (nowa glazura i urządzenia sanitarne). Na koniec w odremontowanym mieszkaniu pojawią się też nowe elementy dekoracyjne.
Swoją pomoc i rolę konsultantki w projekcie zaoferowała znana gliwicka architektka Agata Twardoch (Pracownia 44STO). W projekcie CH FORUM wspierają także gliwickie firmy: Buster (sieć PSB Profi) oraz Art Ceramika – fundatorzy materiałów budowlanych oraz wyposażenia łazienki. Upiększyć wybrane „M” pomogą również najemcy centrum: Carrefour, DUKA, Eurofirany oraz Home&You.
Szczegółowe zasady konkursu opisane są w regulaminie i załącznikach do niego – dostępnych na stronie www.forumgliwice.pl oraz w punkcie informacyjnym centrum.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marmur
Marmur
6 lat temu

A będzie pani Katarzyna D?
Takie remonty to fajans/gips/ odpustowy!Nie pisze się gipsową na tandetę

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI