Fotografom nie straszny mróz. Robili zdjęcia Gliwic

Przyjechali do Gliwic z całej Polski, aby popstrykać zdjęcia naszego miasta.

Wszystko w ramach akcji Spacer Fotograficzny – „Gliwice – PÓŁ na PÓŁ”. Dorota Ankudowicz, jedna z organizatorek spaceru mówi, że to już czwarte spotkanie tego typu w Polsce, i prawdopodobnie największe. Poprzednie spacery odbywały się kolejno w Bielsku-Białej, Lanckoronie oraz Cieszynie. Tym razem z gliwickiego Rynku na odkrywanie miasta wyruszyło aż 130 fotografów.
Adam Chodakowski przyjechał aż z Łodzi i w Gliwicach szuka przede wszystkim ciekawych plenerów. – Fascynują mnie ruiny gliwickiego teatru. Jestem zawodowym fotografem, więc szukam miejsc, w których będę mógł robić ciekawe zdjęcia – mówi Chodakowski.

Miłośników fotografii nie wystraszył nawet przenikliwy mróz. Gdy wyruszali z Rynku temperatura wynosiła minus 10 stopni.

Te dość trudne warunki w niczym nie przeszkadzały uczestnikom spaceru.

– Liczyliśmy się z tym, że będzie zimno. Najważniejsze, że nie ma chlapy, więc w sumie można powiedzieć, że pogoda dopisała – cieszył się Remigiusz z Pyskowic.

Spacer Fotograficzny jest nie tylko okazją do zobaczenia i sfotografowania nowych miejsc oraz poznania ciekawych ludzi. Akcja to także warsztaty i prezentacje oraz możliwość wymiany doświadczeń i opinii. Zdjęcia z gliwickiego spaceru dostępne będą na stronie www.spacerfotograficzny.pl, być może zaprezentowane zostaną również na specjalnej wystawie.

(łf)
spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pedro
pedro
12 lat temu

Gdzie sa te zdjecia

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI