r e k l a m a


Gliwickie szpitale dostały skandalicznie niskie kontrakty – TV

spot_img
r e k l a m a

Gliwickie szpitale z roku na rok dostają gorsze kontrakty od Narodowego Funduszu Zdrowia.

Większość z nich, co prawda, je podpisała, ale bardzo prawdopodobne jest, że gliwiczanie ze złamaniami będą musieli szukać pomocy w okolicznych miastach. Szpitalowi Miejskiemu zaproponowano bowiem tak marny kontrakt w zakresie ortopedii, że Ewa Więckowska, prezes szpitala, po prostu go nie podpisała. W szpitalu Vito-Med przy ulicy Radiowej jest nieco lepiej. Jednak kolejki do lekarzy na pewno się wydłużą. Dyrektor Szpitala Wojskowego żali się, że placówka się modernizuje i inwestuje w sprzęt, a nie ma możliwości, aby w pełni go wykorzystywać.

[flashvideo file=”https://infogliwice.pl/filmy/2011_01/20110129_kontrakty_nfz_info.flv” /]

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
13 lat temu

powiem szczerze że jestem tą informacją wstrząśnięty…!!! apel do pana prezydenta aby coś z tym zrobił. nie raz mu się udało coś wywalczyc więc niech pisze do NFZ niech nam daja kontrakt na ortopedię!!!

strazn1k
strazn1k
13 lat temu

NFZ jest kierowany przez członków PO. W radzie miasta mamy większość radnych z PO + prezydium też zarządza ten sam klub, więc może w końcu by coś zrobili?

strazn1k
strazn1k
13 lat temu

Z. Wygoda jeszcze niedawno mówił, jak zła jest służba zdrowia. Czyżby za jego prezesury, ma się pogorszyć?
Przecież to jego partia zarządza NFZ, tyle obiecywał, a teraz nic nie jest w stanie zrobić?

pikuś
pikuś
13 lat temu

a przewodniczący rady miejskiej co się polityki uczy z internetu nie zamierza w tej sprawie nic zrobic??? panie wygoda liczymy że za pana panowania będziemy mieli wygode. tak pan żeś zapowiadal z billbordów!!!!!

drogowiec
drogowiec
13 lat temu

bardzo dobrze, za takie 'uslugi’ ktore swiadczy szpital miejski, nie powinni dostac ani grosza. Zamknac ten szpital, bo to zakala szpitali

Baśka
Baśka
13 lat temu

Ja proponuję zmobilizowac do pracy posłów z PO. Niech załatwią z kolegami partyjnymi uczciwy kontrakt dla gliwickich szpitali.

Jak Pani Więckowska była posłem, to energicznie działała w Warszawie. Przepłaciła to nieumieszeniem jej na listach wyborczych z PO do sejmu. Ale dużo wywalczyła dla Gliwic.

basia
basia
13 lat temu

Takiego dziadostwa jeszcze w służbie zdrowia nie było, całe życie opłacamy składki a w zamian co mamy bajzel.Ciekawe cz pracownicy NFZ tez czekają w kolejkach do lekarzy ? Powinni też zarabiać tyle co pielęgniarki w gliwicach.

Rafał
Rafał
12 lat temu

Coraz mniejsze pieniądze z NFZ to jedno ale beznadziejny personel szpitali w Gliwicach to druga sprawa. Gorsze kontrakty nie usprawiedliwiają lekarzy i pięlegniarki od lenistwa, olewnictwa, braku wiedzy i arogancji.
Większość pracowników gliwickich szpitali nie powinno wogóle pracować z innymi ludzmi a tym bardziej leczyć ludzi.
Pielęgniarki za to jak wykonują swoją pracę nie powinny otrzymywać nawet połowy tego co teraz dostają.

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI