Fotoreporter infogliwice.pl nagrodzony przez Marszałka Województwa

Adam Ziaja to nie tylko fotoreporter od lat współpracujący z portalem infogliwice.pl ale przede wszystkim nauczyciel geografii i podróżnik. Właśnie został nagrodzony przez Marszałka Województwa Śląskiego.

Adam Ziaja i Marian Jabłoński zostali nagrodzeni Dyplomem Marszałka Województwa Śląskiego za Zasługi dla Rozwoju Turystyki w 2017 roku.

Dyplomy zostały wręczone 29 września w ramach obchodów Światowego Dnia Turystyki.

Adam Ziaja jest nauczycielem geografii. Podróżuje po całym świecie. Na wiele wypraw wyrusza ze swoimi uczniami – w ramach Szkolnej Ekspedycji. W ostatnim czasie odwiedzili Finlandię. Adam Ziaja zajmuje się także fotografią podróżniczą. Realizował reportaże fotograficzne między innymi w Maroku, Indiach, Nepalu, Tajlandii, Kambodży, Wietnamie czy Chinach. W najbliższym czasie odbędzie się także IV Międzyszkolny Festiwal Podrózniczy Carpe Diem, organizowany przez Adama Ziaję i Zespół Szkolno-Przedszkolny w Pilchowicach. Adam współpracuje od wielu lat z portalem infogliwice.pl. Przygotowuje fotorelacje z wielu wydarzeń w mieście m.in. z meczów Piasta Gliwice.

Marian Jabłoński, drugi z wyróżnionych przez marszałka, jest znawcą historii Gliwic i popularyzatorem turystyki w naszym mieście. Odkrywa nieznane historie zabytkowych obiektów, zajmował się także oprowadzaniem wycieczek po Gliwicach.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI