spot_imgspot_img


FORUM hucznie świętuje 10-lecie i zakończenie modernizacji

W wielkim stylu gliwickie CH FORUM będzie świętować 10. urodziny oraz zakończenie prac modernizacyjnych.

Na cały październik przygotowało z tej okazji mnóstwo atrakcji. W CH FORUM klienci spotkają m.in. Krzysztofa Ibisza (7 października) i Małgorzatę Sochę (28 października), posłuchają jubileuszowego koncertu Ewy Farnej (13 października) i poćwiczą razem z Ewą Chodakowską w ramach warsztatów Be Active Tour Powered by Nałęczowianka (22 października).

Z okazji urodzin w CH FORUM klienci też „poszaleją” zakupowo z magazynami „Elle”, „Glamour” i „InStyle”. To w ramach weekendowej akcji Szaleństwo Zakupów (7-8 października). Będzie okazja skorzystać ze zniżek i rabatów w sklepach, odwiedzić specjalne strefy tematyczne na pasażu, a także otrzymać super upominki.

CH FORUM przygotowało też urodzinowy konkurs z okazałym tortem w roli głównej. Jest on niezwykły, gdyż zamiast kalorii, daje szanse na nagrody. W urodzinowym konkursie (7-28 października) zadaniem klientów będzie policzenie elementów dekoracyjnych na torcie. Wśród nagród są m.in.: karta podarunkowa o wartości 2000 zł i atrakcyjne pakiety Wyjątkowego Prezentu: Gold warte 2000 zł, Adrenalina o wartości 299 zł oraz pakiety Śląsk warte 199 zł. Do zgarnięcia są także karty podarunkowe CH FORUM o wartości 30 zł i wiele innych nagród ufundowanych przez sklepy CH FORUM: Adriano Calitri, Cinema City, Douglas, Empik, Eurofirany i Wittchen. Finał konkursu (28 października) poprowadzi Małgorzata Socha.

Poza jubileuszem 10-lecia powodem do świętowania jest także zakończenie prac modernizacyjnych w tym gliwickim centrum.

Trwały one od marca tego roku i objęły wszystkie powierzchnie wspólne oraz toalety. W wyniku modernizacji pojawiły się też nowe ciągi komunikacyjne, które usprawniły poruszanie się po centrum. Zburzono także spocznik na półpiętrze, który zastąpiło podium sceniczne na parterze. Poprawi to komfort odbioru licznych wydarzeń organizowanych w CH FORUM.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI