r e k l a m a


Funzeum w Gliwicach – byliśmy tam z kamerą. Nowa atrakcja w mieście

spot_img
r e k l a m a

W Gliwicach wkrótce otwiera się Funzeum. Co to jest? To pierwszy taki obiekt w Polsce. Byliśmy tam z kamerą i sprawdziliśmy!

Już 26 i 27 lutego 2022 odbędzie się „Wielkie Otwarcie” Funzeum, największego w Polsce obiektu edukacyjno-rozrywkowego oferującego multimedialne instalacje inspirowane magią światła i kolorów.

Ten nietypowy obiekt inspirowany jest m.in. TeamLab Borderless w Tokio, czyli największym muzeum sztuki cyfrowej na świecie.

Funzeum, które znajduje się w galerii handlowej „Europa Centralna” w Gliwicach, jest obiektem innym niż wszystkie tradycyjne placówki muzealne. Wizyta w Funzeum to podróż do kolorowej, bajkowej rzeczywistości, której źródłem są nowoczesne technologie oraz gra świateł i kolorów.

Zobacz wideo z Funzeum


Ponad kilkadziesiąt multimedialnych instalacji tematycznych, zaprojektowanych w oparciu o kolory i różne źródła światła, ma oddziaływać na wiele zmysłów i pobudzać wyobraźnię zwiedzających. Dzięki interaktywnym elementom wystawy, zwiedzanie Funzeum w Gliwicach ma być niezwykłą przygodą, pozwalającą uwolnić wyobraźnię i kreatywność, dobrze się przy tym bawiąc.

Więcej informacji o tym, co znajduje się w Funzeum znajdziesz w artykule Wielkie otwarcie Funzeum w Gliwicach 26 – 27 lutego

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Covid
Covid
2 lat temu

Bilety po 40PLN, „trochu” drogo ALE kto powiedział że to ma być popularne?

Wszystkie ATRAKCJE w Polsce są BARDZO drogie.

Wiadomo, same czynsze w Polsce to kupa kasy LECZ taka moda w Polsce:-(

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI