r e k l a m a
spot_imgspot_img

Gdzie w Gliwicach można poćwiczyć za darmo? Oto propozycje

Chciałbyś poćwiczyć, ale brak ci funduszy na karnet do profesjonalnej siłowni? W Gliwicach jest wiele miejsc, w których możesz poćwiczyć absolutnie za darmo.

Potrzebne są tylko chęci. Po pierwsze możesz skorzystać z działającej od wielu lat siłowni leśnej. Znajduje się w lesie w okolicach Łabęd. Cały dostępny tam sprzęt jest domowej roboty, jednak nie przeszkadza to wielu osobom, które właśnie tam zbudowały swoją formę. To miejsce jest już kultowe.

Można również poćwiczyć na kilku siłowniach „pod chmurką”. Urządzenia do ćwiczeń montuje MZUK. W Gliwicach takich miejsc jest już 11. Siłownie na wolnym powietrzu znajdują się m.in. na osiedlu Obrońców Pokoju, przy ul. Horsta Bienka, na placu Grunwaldzkim.

silownia1

Można poćwiczyć również w street workout parku przy ulicy Jasnej. Pomocną dłoń wyciągną tam członkowie grupy Street Workout Gliwice. Street workout park służy do przeprowadzenia treningu opartego na tak zwanej kalistenice. To metoda oparta o ćwiczenia z wykorzystaniem masy własnego ciała. W parku są drabinki i drążki w różnych konfiguracjach oraz ławeczka do ćwiczeń mięśni brzucha.

SetWidth640-IMG5749


fot. MZUK

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI