spot_img


Gliwiccy rękodzielnicy w Forum. Wkrótce kiermasz

Dla każdego coś pięknego i unikatowego, a dla dzieci strasznie fajne warsztaty z duszkami, w dodatku w duchu eko.

Niepowtarzalne ozdoby i przedmioty codziennego użytku będzie można kupić podczas kiermaszu w gliwickim CH FORUM. W sobotę – 26 października, w godz. 11:00-18:00, zaprezentują je lokalne rękodzielniczki.
Można im pozazdrościć manualnych zdolności. Dzięki nieprzeciętnym talentom tworzą prawdziwe 
arcydzieła rękodzieła, używając do tego przeróżnych technik i materiałów. Często pochodzących z recyklingu, co dodatkowo podnosi walory wytwarzanych przedmiotów.
Podczas sobotniego kiermaszu będzie można nie tylko kupić większość z nich, lecz także poznać autorki prac. Specjalizują się one we florystyce, biżuterii artystycznej, dziewiarstwie, koronkarstwie i hafcie artystycznym.
Z okazji zbliżającego się Halloween dużo strasznie fajnej zabawy czeka dzieci. Od godz. 13:00 do 14:30 jedna z artystek poprowadzi warsztaty w duchu eko. Maluchy z foliowych woreczków będą wykonywać śmieszne straszki.
Wydarzenie wspierają i współorganizują gliwicka Rada Dzielnicy Śródmieście i Rada Seniorów. Sobotnia impreza jest pierwszą z nowego cyklu spotkań z gliwickim rękodziełem. Kolejne zaplanowano na listopad i w okresie przedświątecznym.
Kiermasz oraz warsztaty odbędą się w lokalu FORUM Inspirujących Spotkań (parter, obok sklepu C&A). Wstęp i udział bezpłatny.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI