Sale weselne w Parku Szwajcaria w Gliwicach

Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Nierozerwalnie wiąże się on z koniecznością zorganizowania wesela i wyboru odpowiedniego obiektu, który spełni oczekiwania zarówno pary młodej, jak i gości. Podejmując decyzję o wyborze lokalu powinniśmy kierować się zarówno walorami estetycznymi oferowanymi przez obiekt, jak i kwestiami praktycznymi. Jednym z najciekawszych miejsc do zorganizowania imprezy weselnej jest Restauracja Park Szwajcaria w Gliwicach.

Idealne położenie

Obiekt dzięki usytuowaniu w łatwo dostępnym miejscu charakteryzuje się niezwykle krótkim czasem dojazdu zarówno do centrum miasta, jak i do lokalizacji znajdujących się poza Gliwicami. Z obiektu możemy z łatwością dojechać do autostrady A1, A4 oraz do drogi krajowej nr 88, jak i do Drogowej Trasy Średnicowej. Z kolei osoby nieposiadające samochodu mogą z łatwością dotrzeć do lokalu pojazdami komunikacji miejskiej lub taksówką. Tak więc obiekt posiada najlepiej zlokalizowane sale weselne, Gliwice i ich centrum oraz najważniejsze arterie komunikacyjne są oddalone jedynie o kilka kilometrów.

Sala weselna w Gliwicach – http://staraszwajcaria.pl/

W kontakcie z przyrodą

Mankamentem wielu obiektów zajmujących się organizacją imprez weselnych jest brak dostępu do zieleni. Problem ten nie dotyczy sali weselnej oferowanej przez Park Szwajcaria. Obok obiektu znajduje się malowniczy i zadbany park z jeziorem, w którym odnaleźć możemy majestatyczne drzewa, krzewy oraz kwiaty. Park jest równie atrakcyjny zarówno latem, jak i zimą. Teren zamieszkany przez kaczki, wiewiórki i jeże jest idealnym miejscem na spacer dla osób pragnących chwilowego odpoczynku od imprezy weselnej. Ponadto goście mogą skorzystać z uroczego i komfortowego tarasu, który przynależy do obiektu. Dostęp do parku wraz z tarasem to udogodnienia, których zwykle nie udostępnia sala weselna Gliwice dają taką możliwość jedynie w Parku Szwajcaria.

Różnorodne udogodnienia

Obiekt umożliwia wynajem dwóch sali weselnych, dziennej oraz bankietowej. Każda z nich wyposażona jest w odrębny bar wraz z alkoholem oraz w nowoczesny system nagłaśniający. Decydując się na wynajem obydwu pomieszczeń uzyskamy przestrzeń, na której bawić się może nawet 150 osób. Goście, którzy nie mają możliwości powrotu do domu lub niemogący prowadzić samochodu skorzystać mogą z pokoi hotelowych. Restauracja oferuję 10 pokoi uposażony w odrębną łazienkę, bezpłatny dostęp do sieci internetowej WiFi oraz w telewizor. Goście hotelowi, jak i weselni mają możliwość skorzystania z dań kuchni polskiej, kuchni śląskiej oraz z potraw kuchni szwajcarskiej. Dużym ułatwieniem dla osób zmotoryzowanych jest strzeżony parking, z którego korzystać można przez całą dobę.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kali
Kali
2 lat temu

Można tam było dalej zdawać prawo jazdy ale po co.

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI