r e k l a m a


Gliwiccy studenci wybiorą smak znanych chipsów

spot_img
r e k l a m a

Htipiti, Kabanostrrre, Krewetki po tajsku, a może Niezłe ziółko?

Który z Nowych Smaków chipsów Lay’s najbardziej przypadnie do gustu studentom w Gliwicach? Już we wtorek, 12 kwietnia studenci Wydziału Górnictwa i Geologii Politechniki Śląskiej będą mogli spróbować 4 Nowych Smaków wymyślonych przez polskich konsumentów oraz wybrać najlepszy z nich.

Znamy już finałowe smaki konkursu Lay’s „Wymyśl Nowy Smak”. Powstały one w oparciu o kreatywne pomysły konsumentów, którzy przez prawie trzy miesiące przysyłali swoje propozycje smaków.

W konkursie wyłoniono finałowe 4 Nowe Smaki chipsów, które właśnie trafiły na sklepowe półki. Każdy może ich spróbować i zagłosować na te, które najbardziej mu smakują.

Tylko jeden smak, który zdobędzie najwięcej głosów konsumentów, pozostanie na rynku na dłużej i przyniesie zyski swojemu pomysłodawcy (1% ze sprzedaży, minimum 50 000 zł).

W ramach konkursu marka Lay’s postanowiła sprawdzić jakie zdanie na temat 4 Nowych Smaków mają polscy studenci.

Już we wtorek, 12 kwietnia, finałowych smaków chipsów będą mogli spróbować studenci Wydziału Górnictwa i Geologii Politechniki Śląskiej oraz wskazać, ich zdaniem, najlepszy smak.

Studencka akcja Lay’s prowadzona jest także na innych uczelniach. Do tej pory na ulubiony smak głosowali uczniowie Wyższej Szkoły Administracji i Beznesu w Gdyni. Zwyciężyły tam „Krewetki po tajsku”. A który smak wygra w Gliwicach?

Głosy oddawać można od 14 marca do 6 maja 2011 na www.lays.pl lub wysyłając SMS pod numer 70707 (koszt 61 gr z VAT). Głosując na „Htipiti” należy wysłać SMS o treści HTI, na „Kabanostrrre” – KAB, „Krewetki po tajsku – KRE a na „Niezłe ziółko” – NIE. Warto głosować na swój ulubiony smak, aby pozostał dłużej na rynku oraz by wygrać przenośne pamięci USB lub kartony chipsów Lay’s.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
MT
MT
12 lat temu

cza iść na uczelnie w takim razie i sie najeść hehehehe 😀

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI