spot_img

Jerzy Buzek o rocznicy katastrofy smoleńskiej

To już rok, smutny rok dla wszystkich Polaków.

Przewodniczący Parlamentu Europejskiego Jerzy Buzek będzie uczestniczył w niedzielę, 10 kwietnia, w obchodach pierwszej rocznicy katastrofy smoleńskiej w Warszawie i Katowicach. – W rok po tej niewyobrażalnej tragedii, która dotknęła Polskę składamy hołd jej ofiarom – mówi Buzek.

[flashvideo file=”http://infogliwice.pl/filmy/2011_04/20110409_jerzy_buzek_smolensk.flv” /]

 

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

  1. śmiać mi się chce jak czytam głupoty o Buzku. ten facet wypromował Gliwice w świecie i takie są fakty. jego kadencja chyba się już kończy, ale mam nadzieję że nadal będzie o nim głośno

  2. oczywiście że na każdy temat może powiedzieć bo to mądry i rozsądny facet, wystarczy poczytać zagraniczną prasę jak się o nim pozytywnie wypowiada

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI