r e k l a m a


Gliwice budują mieszkania. Kolejny budynek oddany (wideo)

r e k l a m a

Adam Neumann, zastępca prezydenta Gliwic, wręczył dziś klucze do nowych mieszkań. Władze Gliwic konsekwentnie realizują własny program mieszkaniowy. W ciągu najbliższej kadencji samorządu ma powstać aż 440 nowych lokali komunalnych.

Gliwice zmieniają się na korzyść. Nie tylko w centrum, ale także w dzielnicach. – Dzięki nowym inwestycjom mieszkaniowym osiedla zyskują. Łabędy się zmieniają i to widać – mówi Krystyna Sowa z rady dzielnicy.

Przypomnijmy, że w tym roku minęło 20 lat od powstania TBSów w Gliwicach. Był to czas, w którym udało się zrobić naprawdę wiele. W ciągu tych dwóch dekad dwie miejskie spółki, czyli ZBM I TBS i ZBM II TBS wybudowały łącznie 80 budynków w ramach, w których znalazło się ponad 1700 lokali mieszkalnych. Gliwice konsekwentnie realizują więc własny program mieszkaniowy, dzięki któremu gliwiczanie mogą zamieszkać we własnych 4 kątach.

Zobacz w GliwiceTV

spot_img
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Franc
Franc
4 lat temu

Pytam, po co zrobiliście tą szopkę z oglądaniem mieszkań osób zakwalifikowanych do otrzymania mieszkania>!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ludzie przyszli myśląc ze dostana mieszkania, kazano im się zapisywać na upatrzone przez nich lokale – na jaki UJ!!!!!
Kto sprawował kontrolę nad dystrybucją lokali, dlaczego oszukaliście wielu ludzi, których zaprosiliście do oglądania mieszkań, skoro były już przyznane “najbardziej potrzebującym” Hehhhh
Dlaczego nie było uzasadnienia NIE przyznania lokali osobom zakwalifikowanym?
Ludzie (zakwalifikowani) stracili mnóstwo czasu i pieniędzy na zebranie dokumentów i nikt nawet ich nie poinformował dlaczego tego mieszkania nie dostali, a byli przecież zakwalifikowani???

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI