Gliwice – wiadomości z Gliwic

Każdy człowiek chce być dobrze poinformowany i wiedzieć, co dzieje się w jego otoczeniu, więc szuka np. wiadomości z Gliwic. To zupełnie normalne zjawisko.

Warto jednak zwracać uwagę na źródła, z których czerpiemy informacje i wiadomości. To bardzo ważne, szczególnie w czasach, gdy tworzonych jest wiele nieprawdziwych informacji. Wywołują one często zamieszanie, a nawet panikę. Tak było w przypadku, gdy w sieci pojawiały się informacje o tym, że wkrótce zabraknie paliwa na stacjach benzynowych. Polacy, w tym gliwiczanie, tłumnie ruszyli, by zatankować swoje samochody. Jak się póżniej okazało – zupełnie niepotrzebnie. Wiadomości z Gliwic, które dostarcza nasz portal są sprawdzone, rzetelne i przede wszystkim niezależne.

Wiadomości z Gliwic

Szukając informacji z miasta Gliwice można znaleźć wiele portali. Często są to automaty generujące wieści lub powielające oficjalną narrację urzędu miejskiego. Trzeba jednak pamiętać, że każda władza chce przekazywać wyłącznie wiadomości jej przychylne. Właśnie dlatego w Gliwicach urząd zawarł wiele umów z portalami i gazetami, by za pieniądze przekazywali oni tylko i wyłącznie wieści przychylne władzy. Gliwice to duże miasto, w którym źródeł informacji jest wiele. Dlatego też zawsze warto zajrzeć do działu „kontakt”, by dowiedzieć się więcej o autorach artykułów.

Gliwice
Urząd Miejski w Gliwicach

Gliwice – miasto na Górnym Śląsku

Polacy mieszkający w innych częściach kraju często kojarzą Gliwice z przemysłem wydobywczym, kopalniami i hutami. To jednak od lat nie jest już prawda. Dzisiaj w Gliwicach rozwija się nowoczesny przemysł wysokich technologii, ale również branża logistyczna. Wiadomości z Gliwic często zawierają informacje o tym, że w mieście powstaje lub rozbudowuje się kolejna fabryka, która zapewni miejsca pracy. Nic dziwnego, bo to właśnie w Gliwicach jest podstrefa Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Rozwija się dynamicznie.

Wiadomości z Gliwic – jakich szukają mieszkańcy?

Gliwiczan często interesują sprawy, które dzieją się w ich bezpośrednim sąsiedztwie. Mieszkańców Sikornika zbulwersowała sprawa wycinki ponad 600 drzew w miejscu tzw. Wilczych Dołów, natomiast mieszkańców Łabęd zamiar budowy ogromnej fabryki tuż przy budynkach mieszkalnych. Dla mieszkańców centrum Gliwic ważna będzie liczba miejsc parkingowych, opłaty w strefie płatnego postoju, czy wycinanie kolejnych drzew. Wiadomości z Gliwic jest bardzo wiele. Codziennie pojawia się ich mnóstwo. Tak, jak już wspominaliśmy – część jest generowana przez dział PR w urzędzie miejskim i trzeba przyjmować je z dystansem. Powiela je wiele portali, z którymi urząd współpracuje. Jednak mieszkańcy są świadomi i często wywiązuje się dyskusja pod tego typu artykułami. Gliwiczanie zamieszczają tam swoje opinie lub negują to, co przekazuje władza.

wiadomości z Gliwic
Ratusz Gliwice

Gliwice – wiadomości 24 h na dobę

Portal infogliwice.pl istnieje od 2010 roku. W tym czasie staraliśmy się zawsze rzetelnie informować o tym co dzieje się w Gliwicach. Nic dziwnego, bo portal prowadzą osoby, które mieszkają w jednym mieście – Gliwice. 24 h na dobę czuwamy i często w nocy przekazujemy najnowsze wieści np. o wstrząsie w kopalni, czy wypadku drogowym. Jesteśmy niezależni, nie jesteśmy finansowani przez żadną partię polityczną. Utrzymujemy się w 100% z reklam, które zamieszczają u nas prywatne firmy.

Buduj z nami społeczność

Portal infogliwice.pl często jest gliwickim liderem pod względem zasięgów na Facebooku. W kwietniu 2022 roku nasze posty dotarły do 1,7 mln osób. To ogromne liczby, ale i presja, by pozostać rzetelnym. Jeśli więc szukasz informacji i wpisujesz w wyszukiwarce takie hasła jak: wiadomości z Gliwic, portal Gliwice, Gliwice informacje 24, to na pewno trafisz na nasz portal i dzięki temu dowiesz się więcej.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI