Wczoraj na naszym profilu na Facebooku zapytaliśmy gliwiczan czy chcieliby, aby w naszym mieście wystąpił popularny Zenon Martyniuk.
Wiadomo, że w Polsce nikt nie słucha disco polo, ale wszyscy na pamięć znają teksty tych piosenek i najlepiej bawią się przy utworach zespołów Boys, Akcent czy Weekend.
W naszej sondzie oddano blisko 500 głosów. Ponad 360 głosów zdecydowanie poparło pomysł zorganizowania koncertu gwiazdora disco polo. Natomiast ponad 100 osób było przeciwko.
Miasto Gliwice organizuje wiele koncertów plenerowych w ciągu roku. Być może urzędnicy wezmą pod uwagę głos mieszkańców i zdecydują się zaprosić gwiazdora disco polo np. na Noc Świętojańską lub Rajd 360 stopni?
W komentarzach pojawiały się sugestie, że koncert powinien odbyć się w Arenie Gliwice.
Bez wątpienia występ Zenona Martyniuka za każdym razem przyciąga tłumy fanów. Taki koncert na pewno cieszyłby się dużą popularnością.
Czy chcielibyście, aby w Gliwicach odbył się koncert Zenka Martyniuka? ZAGŁOSUJ 🙂
Opublikowany przez infogliwice.pl – portal i telewizja na 7 lutego 2018









To chyba jakieś jaja.
Nie dla Zenka, nie dla PIS’u