r e k l a m a


Gliwiczanka walczy o miejsce w finale „Mam talent”

spot_img
r e k l a m a

Młoda gliwiczanka powalczy o miejsce w finale popularnego programu „Mam Talent”. Zaprezentuje publiczności i jurorom swoje zdolności sportowo-artystyczne. Warto zobaczyć jej występ.

Alicja Jaruk ma zaledwie 13 lat, ale osiągnęła już sporo sukcesów. Od dziecka trenowała akrobatykę sportową, a od trzech lat jej pasją jest pole dance. Pomimo tak krótkiej przygody z tą dyscypliną, ma ona na swoim koncie wiele tytułów i medali. Została już Mistrzynią Polski, a na Mistrzostwach Świata zajęła 4. miejsce. Była również najlepsza na międzynarodowych zawodach Pole Show Art w Chorwacji, które udało się jej wygrać dwa lata z rzędu.

Alicja bardzo poważnie podchodzi do treningów, pokazów oraz zawodów. Jak na 13-latkę wyjątkowo dobrze radzi sobie ze stresem – Już po pierwszym indywidualnym treningu z Alą stwierdziłam, że jest jak gąbka – chłonęła wszystko, co do niej mówiłam. Efekty były natychmiastowe, a z zajęć na zajęcia poprawiała technikę – mówi Aleksandra Bednarz, trenerka gliwiczanki.

Na swój popis szykuje Alicja szykuje iści bajkowy występ. Będzie sportowo, gimnastycznie, dynamicznie oraz lirycznie. – Pracujemy nad tym, żeby było magicznie, a publiczność była zachwycona – podkreśla Bednarz. Występ Alicji Jaruk w programie „Mam talent” będzie można zobaczyć 24 listopada, na antenie TVN.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysztof
Krzysztof
5 lat temu

Nic ciekawego. Lekcje niech odrobi.

NoNaPewno
NoNaPewno
5 lat temu
Reply to  Krzysztof

Bo ty jesteś ciekawy. Idź na piwo.

Magda
Magda
5 lat temu

Trzymam kciuki, widziałam Alicję na zajęciach, dziewczyna wymiata!

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI