spot_img


Głośna sprawa „nożownika z Gliwic” ma swój finał. Zapadł wyrok

Sprawca ataków na kobiety, nazwany „nożownikiem z Gliwic”, skazany przez sąd.

Do napadów dochodziło od sierpnia 2011 do kwietnia ubiegłego roku. Sprawca wywołał w Gliwicach istną psychozę strachu. Wyrok zapadł 30 stycznia. Gwałciciel dostał 11 lat pozbawienia wolności. Skazany to 35-letni mieszkaniec Gliwic. Mężczyzna napadał i grożąc nożem usiłował doprowadzić kobiety do obcowania płciowego, swoje ofiary okradał. Policjanci zebrali szereg dowodów, w śledztwie wykorzystano wyniki badań DNA potwierdzające sprawstwo.
 

Więcej o sprawie: – Gwałciciel nożownik atakuje kobiety. Policja ostrzega (TV)
Gwałciciel-nożownik zatrzymany. Ma 34 lata (TV)

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anfa
Anfa
9 lat temu

Powinni mu jeszcze przyrodzenie uciąć. A wyrok jak to w Polsce niski, za niski dla takiego gnoja…

qwer
qwer
9 lat temu

w celi 5 razy na dzien grozic mu nozem i penetrowac ****** butelka, az zrozumie co zrobil i sam sobie wymierzy sprawiedliwosc !

noproxy
noproxy
9 lat temu
Reply to  qwer

Na mój nos to recydywista. Wyrok cieniutki. A obserwator pomagier nic. Bydlaki działali we dwójkę. Tylko, że jeden obserwował sytuację z samochodu. Listy gończe, a przecież jego ryja znało wielu gliniarzy. I co, udawali. Nie kumali, nie ma takiej opcji. Konfident – tak jakoś zalatuje tym określeniem. W pierdlu powinni dać mu wycisk, ale i tam piękny lolo z piaskownicy będzie kapował na kolegów.

niepolka
niepolka
9 lat temu

umiecie czytać , on nikogo nie zgwałcił , tylko próbował , ani nikogo nie okaleczył , tylko straszył , jakby naprawdę był psychopatą to by użył tego noża , i napewno by mu się udało ,jest przystojnym facetem wię na powodzenie by nie narzekał , był krzywdzony w dzieciństwie przez rodzine zastępczą w wiadomy sposób , coś zostało w jego psychice ,to jego wychowawców trzeba wsadzić do więzienia co mu zgotowali dzieciństwo co jak widać odbija się w jego życiu dorosłym ,o rodzine dbał jaj nie jeden , nie wyrzadził rodzinnie żadnej krzywdy ,nie łatwo osądzać go za to co… Czytaj więcej »

dopracuj styl
dopracuj styl
9 lat temu

posiedzi 5 lat i wyjdzie SZOK czy Policjanci nie czują się głupio? że taki sam wyrok dostanie gnojek z maryśką ? coś tu u nas w Polsce jest mocno nie tak

o nie
o nie
9 lat temu

tylko że jak przeczytasz artykuł to pisze jak byk że nikomu nic nie zrobił, to może jakaś napalona dziewoja go wrobiła bo nie dał jej sie uwieść , a chłopak przystojny jak lala , nie wierze że nie dał by se rady z jakąś , tylko dziwnym trafem wszystkie uciekły , TO DLACZEGO PISZĄ GWAŁCICIEL skoro żadnej nic nie zrobił -CCCCOOOOOO????? tu na tej aferze ktoś dobrze zarobił ,prokuratorzy za złapanie niby takiego kogoś dostaje duże premie i nikogo to nie obchodzi w państwie polskim czy to zrobił czy nie , liczy sie sztuka!!!!!!!!

:):)
:):)
9 lat temu

tak w Gliwicach już są siędziowie oskarżeni o przekręty ,wydawanie fałszywych i nie sprawiedliwych wyroków ,współpracóją z syndykami ,ja nie czuje sie bezpiecznie w Gliwicach ale nie obawiam się zwykłych ludzi tylko policji i wymiaru sprawiedliwości ,wrabiają na całej lini , jak ktoś im podpadnie , sama jestem ofiarą policjanta z komisariatu 2 w Gliwicach ,próbował mnie wrobić ,ale wybroniłam się i teraz czas po 4 latach domagać się sprawiedliwości !!!!!!!teraz mam siłę tv interwencja mi pomoże !!!!

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI