Gra karciana od Forum. Odpowiedz na pytania związane z Gliwicami!

Ile roślin jest w Palmiarni, a ile sal kinowych w Cinema City? Kiedy w piłkarskiej Ekstraklasie zadebiutował Piast i od kiedy Zygmunt Frankiewicz jest prezydentem Gliwic?

Te i ponad 50 innych ciekawostek dotyczących miasta oraz CH FORUM znalazło się w grze karcianej, którą właśnie wydało to gliwickie centrum. Premiera gry już w piątek (20 września) o godz. 18:00, w ramach kolejnego Wieczoru z Planszówkami organizowanego z Silesia on Board.

„Zagraj z Forum” to imprezowa gra karciana inspirowana popularnymi teleturniejami. Tutaj prawidłowe odpowiedzi wymyślają gracze. Gra przewiduje 4 tryby rozgrywki. Podczas Wieczoru z Planszówkami odbędą się dwa turnieje w nową grę, a każdy z uczestników otrzyma jej egzemplarz. Na zwycięzców czekają także inne nagrody – tzw. planszówki.

Są one wiodącym tematem piątkowego wydarzenia w Forum Inspirujących Spotkań (lokal na parterze, dawne CCC). Po raz kolejny CH FORUM organizuje je we współpracy z Silesia on Board. Dzięki temu na graczy czekać będzie około 200 gier – nie tylko kultowe klasyki, lecz także wiele nowości. Zasady wszystkich chętnie objaśnią animatorzy związani z projektem Silesia on Board.

Udział w turniejach jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszych zapisów.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI