r e k l a m a


Grasz na konsoli w piłkę nożną? Zostań mistrzem Gliwic w PES

Kto okaże się mistrzem sportowej gry komputerowej? W najbliższy poniedziałek ruszają rozgrywki o mistrzostwo Gliwic w PES 2016, czyli popularnej, piłkarskiej gry na konsole!

Rozgrywki będą odbywały się w każdy poniedziałek w Ministerstwie Śledzia i Wódki przy ulicy Raciborskiej 2 w Gliwicach. Mecze będą rozgrywane w grupach 5-osobowych, systemem „każdy z każdym”, a zwycięzcy poszczególnych grup awansują do wielkiego finału, który rozegrany zostanie w czerwcu, w trakcie EURO 2016. Wielki finał odbędzie się w CH FORUM.

Organizatorzy zapewniają bardzo atrakcyjne nagrody, między innymi zaproszenia VIP na mecz Piasta Gliwice, samochód z pełnym bakiem na weekend, bony zakupowe, sprzęt sportowy oraz wiele innych. Dla zwycięzcy również okazały puchar. Dla każdego zwycięzcy poszczególnych grup, poza awansem do finału, przewidziana jest również nagroda w postaci gry na konsolę.
Warunkiem uczestnictwa jest ukończenie 18 lat. Zgłoszenia przyjmowane są bezpośrednio w barze w Ministerstwei Śledzia i Wódki, Wpisowe wynosi 20 zł.
– Podział na grupy następuje cyklicznie w trakcie trwania rozgrywek. Startujemy w poniedziałek 7 marca, grupa A od 17.00 do 19.30 i grupa B od 19.30 do 22.00. W poniedziałek w grupie A jednym z graczy będzie legenda Piasta Gliwice Jarosław Kaszowski – zachęcają organizatorzy.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI