Grożą posłowi z Gliwic. „Oskalpuję cię za pomoc dla Ukraińców”

Poseł z Gliwic otrzymał groźby. W mailu, którego otrzymał czytamy m.in. „Zostało Ci mało czasu. Lepiej szybko porzuć swoją karierę polityczną”.

W liście zamieszczono pogróżki skierowane do posła z Gliwic – Jarosława Gonciarza. „Porzuć swoją karierę polityczną albo brutalnie cię oskalpuję przy pomocy noża grzybiarskiego” – czytamy w mailu.

Z maila dowiadujemy się, że autorowi lub autorom nie podoba się pomoc Ukraińcom. „Powinienem cię zamordować już dawno” – napisał autor.

Posłowi stawiane są warunki, dzięki którym ma przeżyć. Nie może udostępnić treści maila, ma przestać uczestniczyć w życiu publicznym oraz potępić Ukrainę.

Autor maila grozi też zgwałceniem dzieci posła oraz psa.

„Wyrok wydany w imieniu autonomicznej orgamizacji terrorystycznej lolifox” – napisano na końcu maila.

Oryginalny mail, który dotarł do posła z Gliwic

Lolifox to forum w sieci Tor (mniej kontrolowana część internetu, do której można się dostać poprzez specjalnie szyfrowaną przeglądarkę Tor) budzące wiele kontrowersji z uwagi na poruszaną na nim tematykę (przestępczość, ataki hakerskie, pornografia itp.).

„Niestety, ale jako parlamentarzysta muszę mierzyć się również z takimi „życzeniami”. Zawsze pojawia się pytanie, czy jest to efekt braku akceptacji odmiennych poglądów, działalności trolli internetowych czy zaburzeń zdrowia psychicznego” – napisał poseł.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Covid
Covid
1 miesiąc temu

niech zgłosi sprawę do Polskiej Policji, kiedyś Milicji, oni się zajmą sprawą LUB wytoczy sprawę z powództwa cywilnego. To jego prywatna sprawa

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI