Hala Gliwice cieszy się ogromnym zainteresowaniem

Hala widowiskowo-sportowa Gliwice cieszy się ogromną popularnością!

Obiekt nie został jeszcze oddany do użytku i trwają tam ostatnie prace budowlane, a mimo to setki mieszkańców chcą zobaczyć inwestycję z bliska.

Urząd Miejski i PWiK zorganizowali 3 dni otwarte Hali. 23 i 25 września Halę zwiedziło prawie 1,5 tysiąca osób. 2 października będzie miało taką okazję kolejnych 700 chętnych. Zwiedzanie obiektu odbywa się od 10:00 do 17:00, w 35-osobowych grupach. Okazało się, że wszystkie miejsca rozeszły się jak ciepłe bułeczki. Dzisiaj o godz. 8.00 ruszyły zapisy na trzeci dzień. Do dyspozycji mieszkańców było 700 bezpłatnych biletów. Godzinę później nie było już wolnych miejsc.

W skład hali widowiskowo-sportowej wchodzą: hala główna, hala treningowa, budynek fitness, zewnętrzny garaż wielopoziomowy. Projekt obejmuje również estakadę drogi pożarowej, obiekty małej architektury oraz zagospodarowanie terenu. Skala inwestycji robi wrażenie: 62 tys. m2 powierzchni, 50 tys. m3 betonu, 18 tys. ton stali zbrojeniowej. Dokumentacja zajmuje około 350 segregatorów. Dane liczbowe są imponujące, ale nie może być inaczej – gliwicki obiekt będzie jednym z największych i najnowocześniejszych w Polsce.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI