IGRY 2015. Zobacz program imprezy studenckiej

Wyczekiwane przez wszystkich Juwenalia Gliwickie – IGRY 2015, w tym roku będą miały charakter szczególny, ze względu na miejsce odbywania się imprezy.

Chcąc powrócić do tradycji, IGRY odbywać się będą na terenie Politechniki Śląskiej, przy ulicy Akademickiej, od 11 do 15 maja.

Tydzień igrowy rozpocznie się w poniedziałek Kabaretonem, na którym zabawiać nas będą kabarety Czesuaf oraz DNO, w CKS Mrowisko wystąpi Akademicki Teatr Remont, a wieczorem w Klubie Studenckim Spirala odbędzie się Jam Session. Na wtorek przewidziana jest Gra Miejska, a pomiędzy akademikami Piast i Ziemowit odbędzie się pokaz filmów: Epoka Lodowcowa oraz Pulp Fiction. Środa przebiegać będzie pod znakiem Dnia Sportu, ponadto w tym roku nowa dyscyplina – MOPEJ, czyli turniej hokeja mopem i mydłem, dodatkowo będzie możliwość zarejestrowania się do bazy DKMS, czyli Bazy Dawców Komórek Macierzystych oraz uczestnictwa w szkoleniu pierwszej pomocy, które zostanie przeprowadzone przez Pokojowy Patrol. Wieczorem w Stołówce Studenckiej przy ulicy Łużyckiej wieczór z grami planszowymi.

Jednak główne atrakcje czekają na studentów w czwartek oraz piątek. W czwartek spora odmiana, ponieważ to z gliwickiego rynku ruszy barwny korowód, który przejdzie ulicami starówki kierując się na ulicę Akademicką, gdzie czekać będzie wiele wspaniałych wrażeń podczas koncertów zwycięzcy Przeglądu Kapel Studenckich, zespołów Koniec Świata, Farben Lehre oraz Acid Drinkers.

W piątek kontynuacja muzycznego szaleństwa, rozpoczną go artyści zespołu gliwickiego, który zostanie wybrany w nadchodzącym konkursie, następnie wystąpi raper Małpa, Jamal i gwiazda wieczoru. Gwiazdą miał być zespół Strachy na Lachy, jednak z powodu nieporozumień rozwiązano umowę. Organizatorzy wkrótce poinformują, kto wystąpi na koncercie głównym.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI