r e k l a m a


Jak walczyć ze smogiem? Debata w Gliwicach

Źle się oddycha polskim powietrzem. Zwłaszcza jesienią i zimą. Dlatego CH FORUM inicjuje debatę
„O lepsze powietrze” na temat tzw. niskiej emisji.

Odbędzie się ona 27 października (czwartek) o godz. 17:00 w Scenie FORUM (I p.). Częścią akcji są też ekologiczne warsztaty dla dzieci.
Debatą CH FORUM chce zwrócić uwagę na fatalne dla zdrowia skutki oddychania zanieczyszczonym powietrzem, doradzić, jak można temu zapobiec oraz jakich paliw i technik spalania unikać.

Do debaty zostali zaproszeni specjaliści z różnych instytucji. Wezmą w niej udział przedstawiciele
Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, Wydziału Środowiska Urzędu Miasta w Gliwicach, gliwickiej Straży Miejskiej. Stronę społeczną reprezentować będzie Patryk Białas związany z Polskim Alarmem Smogowym i Fundacją Napraw Sobie Miasto.
Aby coś zmienić na lepsze, trzeba edukować. Stąd też pomysł na ekologiczne warsztaty dla dzieci, na które CH FORUM zaprasza w piątek (28 października) o godz. 9:30 oraz 11:00. Prowadzone w sposób zrozumiały dla maluchów, będą odpowiednie nawet dla przedszkolaków oraz uczniów niższych klas podstawówek.
Również w sobotę (29 października, ok. godz.13:30), na warsztatach po kolejnym spektaklu kolektywu „Lufcik na korbkę”, poruszana będzie ekologiczna tematyka.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kawon
Kawon
7 lat temu

CH Forum inicjuje debatę? A co władze miasta robią w tej sprawie?

habibi
habibi
7 lat temu
Reply to  Kawon

A co ty robisz, poza tym że trolujesz w komentarzach?

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI