Janusz Walczuk rusza w trasę koncertową „Komu w drogę, temu pub”

Kameralne koncerty w najlepszych pubach? Spotkanie z przyjaciółmi przy dźwiękach polskiego rapu na żywo? Tej wiosny masz szansę spełnić te marzenia – zapraszamy na koncerty Janusza Walczuka w ramach trasy „Komu w drogę, temu pub”. Gdzie kupić bilety na koncerty rapera?

Janusz Walczuk – wschodząca gwiazda polskiego rapu

W polskim rapie nadchodzi nowe, a jedną z najjaśniejszych gwiazd młodego pokolenia jest 25-letni raper, producent muzyczny i realizator dźwięku Janusz Walczuk. Początki jego kariery, jeszcze pod pseudonimem Yah00, sięgają 2014 roku. Wtedy studio SBM Label, z którym współpracuje do dziś, na swoim kanale opublikowało pierwszy mixtape rapera. W kolejnych latach kariera muzyczna Walczuka nabierała tempa. W 2019 roku był hypemanem Żabsona w trakcie jego trasy promującej płytę „Internaziomal”, poza tym nagrał zwrotkę do utworu Maty „NBCT Freestyle”.

Przełom nastąpił w 2020 roku, który utorował mu drogę do statusu wschodzącej gwiazdy polskiego rapu. To właśnie wtedy wziął udział w projekcie Hotel Maffija, który skupił muzyków zrzeszonych w SBM Label (m.in. Bedoesa, Matę i Solara). Muzycy wyjechali na Kaszuby, gdzie pracowali nad wspólnym albumem, dokumentując swoje działania na vlogu.

Debiutancki solowy krążek Janusza Walczuka ukazał się 30 kwietnia 2021 roku i już w sierpniu zyskał status złotej płyty. W tym samym roku pojawiła się EP-ka „Kendo”.

Trasa „Komu w drogę, temu pub” – gdzie kupić bilety na koncerty Janusza Walczuka

Wiosną warszawiak wyruszy w trasę koncertową po pubach w największych polskich miastach. W trakcie tournée będzie promował swój najnowszy album zatytułowany „Jan Walczuk”, który ukazał się 27 stycznia 2023 roku.

Janusz Walczuk rozpocznie promocję najnowszego materiału w środę 12 kwietnia w warszawskim newonce.barze, a zakończy koncertem w stolicy, którego miejsce i data czekają na ujawnienie. Kameralne koncerty, w trakcie których można przybić piątkę i porozmawiać z raperem, odbędą się jeszcze w Poznaniu (czwartek 13 kwietnia, Rewiry), Rzeszowie (czwartek 20 kwietnia, Pub Spółdzielczy), Katowicach (czwartek 27 kwietnia, Katofonia jazz&blues club), Krakowie (piątek 28 kwietnia, Klub Spotkań Poczta Główna), we Wrocławiu (czwartek 11 maja, Pub Schody Donikąd) i w Gdańsku (środa 24 maja, Pub 107).

Gdzie kupić bilety na koncerty w ramach wiosennej trasy Janusza Walczuka? Znajdziesz je w Going. Janusz Walczuk x Komu w drogę temu pub i na Empik Bilety. Do zobaczenia na kameralnych koncertach na trasie „Komu w drogę, temu pub”!

Materiał partnera

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI