Jeździli kradzionym bmw. Podali policji fałszywe dane

Dzięki czujności anonimowej osoby, zaintrygowanej podejrzanym zachowaniem siedzących w bmw mężczyzn, policjanci ujęli sprawców kradzieży samochodu.

Wczoraj około godziny 11.00 wspomniane bmw zatrzymało się na jednej z ulic Łabęd. W aucie znajdowali się dwaj młodzi mężczyźni. W pewnym momencie z pojazdu wysiedli i ruszyli w ślad za starszą kobietą. Osoba mieszkająca w jednym z okolicznych budynków, która zdarzenie obserwowała, zawiadomiła policję.
Funkcjonariusze z łabędzkiego komisariatu od razu przybyli na miejsce, przeczesali okolicę i zatrzymali uciekających, odpowiadających rysopisom mężczyzn. Obaj panowie próbowali zmylić policjantów, podając fałszywe dane.

Szybko ustalono jednak, że 26- i 29-latek są mieszkańcami Będzina i mają bogate kartoteki (byli już karani za kradzieże oraz rozbój). Poza tym samochód, którym przyjechali, okazał się skradzionym 6 stycznia w Nieborowicach.

Policjanci będą teraz wnioskować do prokuratury o zastosowanie wobec podejrzanych tymczasowego aresztowania. Sprawa należy do rozwojowych.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jaro
jaro
9 lat temu

zlikwidować straż miejską w Gliwicach

dobra dziewczyna
dobra dziewczyna
9 lat temu

puścić chłopaków do domu!!!

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI