r e k l a m a
spot_imgspot_img

JoomlaDay Poland – Polskie Święto Joomla!

To dwudniowe spotkanie użytkowników i fascynatów CMS Joomla! organizowane przez polską społeczność Joomla! pod patronatem Fundacji PCJ Otwarte Źródła.

CMS Joomla! to jeden z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią (CMS – Content Management System) na świecie! Za jego pomocą każdy może stworzyć i zarządzać własną witryną internetową – nawet osoby, które nie potrafią programować. Spotkanie odbędzie się 24-25 września w Gliwicach, w salach Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej.

JoomlaDay Poland skierowane jest do projektantów stron www, administratorów, programistów, grafików, specjalistów od SEO, blogerów oraz osób prowadzących biznes w sieci. Nie jest istotne, czy ktoś zajmuje się tym profesjonalnie, traktuje jako swoją pasję lub hobby, czy też dopiero zaczyna swoją przygodę z Joomla!. Organizatorzy spotkania zapewniają, że każdy znajdzie coś dla siebie.

W trakcie dwóch dni spotkania odbędą się prelekcje i wykłady prowadzone przez ekspertów z całej Polski. Nie zabraknie także gości z całego świata, którzy chętnie będą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. To doskonała okazja do osobistego poznania wielu znanych w świecie Joomla! osób.

Po prelekcjach i wykładach przewidziane jest tzw. After Party, podczas którego, w luźnej atmosferze będzie można bliżej się poznać, nawiązać nowe kontakty i porozmawiać o Joomla! i nie tylko 😉

JoomlaDay Poland to doskonała okazja do pogłębienia swojej wiedzy, szybszego rozwoju i poznania ciekawych ludzi. To także szansa na nawiązanie ciekawych relacji biznesowych, które mogą zaowocować długoletnią współpracą i popchną rozwój firmy do przodu!

Bilety na event oraz bieżące informacje dotyczące prelegentów i tematów prelekcji, jakie odbędą się podczas tegorocznego święta Joomla! dostępne są na stronie wydarzenia: www.joomla-day.pl.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI