spot_imgspot_img


Już jutro Polacy zmierzą się z Niemcami w Arenie Gliwice

Na to widowisko Gliwice i fani piłki ręcznej czekają już od miesięcy. Już jutro nasza reprezentacja zmierzy się z Niemcami w kwalifikacjach do Mistrzostw Europy 2020.

Z tej okazji Arena Gliwice przygotowała wiele atrakcji, które będą towarzyszyć sportowym zmaganiom zawodników. Co jeszcze czeka kibiców?

Obie drużyny już dzisiaj trenują przed spotkaniem. O godzinie 11:00 trening Biało-Czerwonych w Arenie Gliwice, wieczorem w obiekcie trenować będzie Reprezentacja Niemiec. Mecz Polska – Niemcy w ramach Mistrzostw Europy 2020 odbędzie się 10 kwietnia o godzinie 18:00. Wejście na teren obiektu możliwe będzie od godziny 16:30. Osoby z biletem mogą wchodzić wejściem A,B i D, zgodnie z oznaczeniem na bilecie. Ci, którzy w ostatniej chwili zdecydują się na udział w wydarzeniu mogą zakupić bilety online na www.eventim.pl lub stacjonarnie w kasie biletowej obok wejścia B. W dniu Imprezy kasa będzie czynna w godzinach 12:00 – 20:00. Do dyspozycji uczestników jest parking wokół obiektu oraz parkingi alternatywne. Więcej informacji na stronie www.arenagliwice.pl.

Zgodnie z zapowiedzią po meczu Polska-Niemcy zobaczymy występ legendarnych szczypiornistów, którzy zmierzą się z przedstawicielami środowiska naukowego. Mowa o meczu Handball Legends z Politechniką Śląską. W składzie tych pierwszych zobaczymy m.in. Sławomira Szmala i Grzegorza Tkaczyka, a także Karola Bieleckiego, Damiana Wleklaka, Bartosza Jureckiego, Bartłomieja Jaszkę oraz Adama Weinera. Akcja ma na celu propagowanie piłki ręcznej i działanie charytatywne. Część środków ze sprzedaży oferty gastronomicznej i zebranych podczas wydarzenia zostanie przekazane na cele charytatywne. Skład drużyny Politechniki Śląskiej jest owiany tajemnicą. Kto zmierzy się z legendami dowiemy się dopiero jutro o godzinie 20:20, zaraz po meczu Polska-Niemcy. To będzie dzień pełen atrakcji, bo oprócz pomagania, Arena Gliwice silnie stawia na akcent zabawy i rywalizacji. W ramach festiwalu Piłki Ręcznej odbędą się liczne turnieje, konkursy i zabawy. Na pamiątkę będzie można również zrobić sobie zdjęcie z wydarzenia w bezpłatnej fotobudce. A więc stroje w barwach narodowych oraz przebrania mile widziane. Kibice będą mogli nie tylko zobaczyć widowisko na najwyższym poziomie, ale również poznać ten sport i spróbować swoich sił w Strefie Fana.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI