spot_imgspot_img


Loty w tunelu aerodynamicznym w Katowicach – niecodzienny upominek!

Szukasz takiego pomysłu na prezent, który będzie jedyny w swoim rodzaju? Pomyśl o wręczeniu lotu w tunelu aerodynamicznym!

Swobodne latanie w przestworzach nie jest zarezerwowane tylko i wyłącznie dla ptaków – teraz każdy, kto chciałby poczuć, na czym polega swobodny lot, może doświadczyć tego uczucia. Wystarczy tunel aerodynamiczny, który doskonale imituje warunki lotu.

Teraz tunel aerodynamiczny działa także w Katowicach – to przyciągająca wzrok budowla to tunel Profly – Flyspot znajdująca się naprzeciwko popularnego centrum handlowego Silesia. Gdy szukasz pomysłu na prezent dla bliskiej Ci osoby, lot w aerotunelu może być strzałem w dziesiątkę!

Tunel aerodynamiczny – jak to działa?

Pionowe tunele aerodynamiczne, które stosowane są do imitowania warunków lotu, a dokładnie swobodnego spadania, są wyposażone w duże wentylatory, które potrafią rozpędzić strugi powietrza do zawrotnych prędkości.

Osoba stojąca na ażurowej platformie w aerotunelu jest unoszona w górę siłą strug powietrza – dzięki temu może poczuć się jak podczas spadania w przestworzach, na przykład podczas skoku spadochronowego w tandemie, gdy następuje opóźnione otwarcie czaszy spadochronowej.

Początkowo tunele aerodynamiczne używane były tylko przez profesjonalistów oraz osoby uczące się skakania ze spadochronem, ale obecnie każdy, kto chce poznać niecodzienne uczucie spadania, może go doświadczyć!

Kto może latać w tunelu aerodynamicznym?

Generalnie, loty w aerotunelach nie mają wielu przeciwwskazań. Gdy możemy uprawiać inne sporty, możemy także polatać w tunelu aerodynamicznym.

Loty są bezpieczne – przed wejściem to aerotunelu uczestnik bierze udział w krótkim szkoleniu, podczas którego dowiaduje się, jak należy postępować wewnątrz tunelu. Otrzymuje także odpowiednie wyposażenie – kombinezon, kask oraz gogle i zatyczki do uszu, ponieważ w tunelu jest bardzo głośno. Warto też założyć wygodne ubranie, które nie będzie krępowało ruchów.

Tunel aerodynamiczny to doskonała atrakcja nie tylko dla osób dorosłych, ale również dla dzieci oraz dla młodzieży – w aerotunelu mogą latać nawet kilkulatki. To też nie lada rozrywka dla seniorów. Ponadto, latać mogą też osoby niepełnosprawne.

Voucher na lot w tunelu aerodynamicznym – prezent na każdą okazję!

Gdy chcemy zrobić komuś niezwykły upominek, warto pomyśleć o locie w tunelu aerodynamicznym – takie przeżycie na pewno pozostawi po sobie wyjątkowe wspomnienia!

Gdy zamierzamy wręczyć lot w prezencie, najlepiej wykupić voucher upominkowy – wtedy osoba, która go otrzyma, będzie mogła sama określić najbardziej dogodny dla niej termin lotu. Można zrobić to on-line na stronie internetowej organizatora.

Voucher upominkowy można kupić przez internet na stronie WWW organizatora lotów, a także można zrobić to bezpośrednio na miejscu – tam możemy wykupić voucher w formie eleganckiego zaproszenia od razu gotowego do wręczenia.

Taki prezent nada się świetnie na wiele różnych okazji, na przykład na urodziny albo imieniny, na Dzień Chłopaka albo na Dzień Kobiet, na Walentynki, na rocznice, na wieczór kawalerski albo panieński, na ślub, aby wspomnieć jedynie o paru możliwych okolicznościach. Gdy chcemy wręczyć upominek, który będzie po prostu inny niż wszystkie, lot w aerotunelu na pewno będzie udanym zakupem!

Ile kosztuje lot w tunelu aerodynamicznym?

Koszty związane z lotem w aerotunelu wcale nie są tak wysokie, jak może nam się wydawać. Gdy chcemy wykupić lot w tunelu aerodynamicznym Profly – Flyspot w Katowicach, musimy liczyć się z ceną od 249 złotych za 3-minutowy lot dla osoby dorosłej oraz od 219 złotych dla osoby poniżej 18. roku życia.

W tunelu możemy także wykupić specjalne pakiety lotów, a także szkolenia, dzięki którym można udoskonalić swoje umiejętności i przy tym świetnie się bawić.

Zatem wtedy, gdy chcemy podarować prezent jedyny w swoim rodzaju, warto pomyśleć o wykupieniu lotu w tunelu aerodynamicznym. To upominek, który pozostawi po sobie wspaniałe wspomnienia!

 

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI