Już wiadomo, kto wystąpi podczas finału WOŚP w Gliwicach

Impreza kolejny raz odbędzie się na gliwickim Rynku. Jak przekonuje sztab ze stowarzyszenia GTW – to miejsce sprawdziło się.

15 stycznia po raz 25. zabrzmi Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Gramy dla dzieci na oddziałach pediatrycznych i seniorów.

Jako pierwsza wystąpi Cleo, a jako główna gwiazda, po Światełku do Nieba, zagra dobrze znana miłośnikom muzyki rockowej formacja Rezerwat. Początek imprezy już o godz. 13.00 – poza występami gwiazd zaplanowano także koncerty lokalnych kapel, zlot food trucków i widowiskowy wieczorny pokaz fajerwerków.

W trakcie wielkiego finału na ulice naszego miasta wyruszy około 200 wolontariuszy. Do tej pory ze środków uzbieranych podczas finałów kupiono specjalistyczny sprzęt medyczny, który trafił m.in. do gliwickich instytucji, takich jak szpitale przy ul. Kościuszki i ul. Radiowej, stacja pogotowia ratunkowego, policja i straż pożarna.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to także licytacje. Wśród darów przekazanych w tym roku jest m.in. koszulka Piasta Gliwice z autografami piłkarzy, płyty muzyczne, a także kurs żeglarski. Oprócz tego będzie można powalczyć o dzieła sztuki przekazane na WOŚP przez artystów. –13 stycznia o godz. 19.00 w Stacji Artystycznej Rynek otworzymy wystawę „Artyści na rzecz WOŚP”. Organizatorem gliwickiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest Stowarzyszenie GTW. Imprezę wspiera finansowo Miasto Gliwice.

MSI

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI