Kasia Popowska i Grzegorz Hyży zagrają w Gliwicach

9 maja w trakcie szóstej edycji Rajdu Miejskiego 360 stopni pod Radiostacją wystąpią Kasia Popowska i Grzegorz Hyży.

Początek koncertu o godz. 19.00. Organizatorem koncertu jest Miasto Gliwice.

Kasia Popowska w 2014 wydała swój debiutancki singel, „Przyjdzie taki dzień”, który dotarł na szczyt listy dwudziestu najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. Wystąpiła na największych festiwalach muzycznych w Polsce, m.in. Eska Music Awards i Lato Zet i Dwójki, a także wzięła udział w konkursie o Słowika Publiczności na Polsat Sopot Festival. Wystąpiła również jako support przed koncertem Ellie Goulding w Warszawie.

Grzegorz Hyży w 2013 roku wziął udział w przesłuchaniach do trzeciej edycji programu X Factor, na które udała się również jego żona, Maja. Małżeństwo wystąpiło indywidualnie przed jurorami i oboje przeszli do kolejnego etapu. Para dotarła do półfinału konkursu, z którego do finału zakwalifikował się tylko Grzegorz. Ostatecznie wokalista zajął drugie miejsce, przegrywając jedynie z Klaudią Gawor.

W kwietniu 2014 roku ukazał się debiutancki singel Hyżego, „Na chwilę”. Utwór zapowiadał pierwszy album studyjny wokalisty pt. Z całych sił, którego premiera odbyła się 27 maja 2014 roku.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI