r e k l a m a
spot_imgspot_img

Kibice Piasta piszą do nowego prezesa klubu

Jarosław Kaszowski ma zostać godnie pożegnany – domagają się kibice Piasta Gliwice. Wysłali już list otwarty do nowego prezesa, Adama Sarkowicza.

Treść listu brzmi następująco:

Szanowny Panie Prezesie,

w imieniu kibiców Piasta Gliwice zwracamy się z prośbą do Pana, jako osoby związanej z gliwickim klubem od wielu lat. Wiadomość o pozytywnym rozpatrzeniu pańskiej kandydatury na najwyższe stanowisko zarządcze w klubie przyjęliśmy optymistycznie, gdyż wiążemy z tą decyzją duże nadzieje na pozytywne zmiany. W poniższych słowach chcielibyśmy zwrócić uwagę na pewien temat, który dla naszej kibicowskiej braci jest szczególnie bolesny.

Jarosław Kaszowski grał w Piaście Gliwice od 1997 roku, zaczynając w ówczesnej B-klasie. Rok po roku piął się z klubem po kolejnych ligach, aż dotarł na sam szczyt, zaznaczając swoją obecność na ekstraklasowych salonach i tym samym został prawdopodobnie jedynym piłkarzem na świecie, któremu udało się z jednym klubem zaliczyć wszystkie szczeble rozgrywkowe. Przez te wszystkie lata Pan Kaszowski był wierny naszej drużynie i godnie nosił opaskę kapitana. Śmiało można stwierdzić, że jest jedną z ikon miasta Gliwice, podkreślającą lokalny patriotyzm i niezwykłe przywiązanie do klubu, w którym się wychował.

W sezonie 2010/2011 drogi Jarosława Kaszowskiego i Piasta Gliwice rozeszły się. Pomimo obecności byłego piłkarza w strukturach klubu, my – jako kibice – czujemy olbrzymi niedosyt wynikający z braku symbolicznego podziękowania zawodnikowi za jego wkład w sukces gliwickiej jedenastki oraz jego ponadprzeciętną lojalność. W związku z tym w imieniu kibiców Piasta apelujemy o:

Zorganizowanie oficjalnego meczu pożegnalnego dla Jarosława Kaszowskiego na stadionie, do którego budowy jego osoba – poprzez sportowe wyniki zespołu – miała niezwykły wpływ. Ze swojej strony możemy obiecać, że każdy z nas zrobi wszystko co w naszej mocy, aby na to spotkanie przyciągnąć jak największą liczbę osób.
Zastrzeżenie koszulki z numerem 8, pod którym występował Jarosław Kaszowski, aby była ona symbolem wierności i oddania Niebiesko-Czerwonym.Poniżej udostępniamy link do strony na portalu społecznościowym, na której ponad tysiąc kibiców wsparło pomysł zorganizowania wymienionego w pkt. 1 spotkania.
Chcemy pożegnalnego meczu Jarosława Kaszowskiego w barwach Piasta Gliwice

list-sarkowicz


sportowegliwice.pl

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI