Kilku piłkarzy Piasta Gliwice w areszcie

We wtorek, zawodnicy Piasta Gliwice udali się z wizytą do Aresztu Śledczego w Gliwicach.

Spotkali się tam z kilkunastoosobową grupą osadzonych. O godz. 13.15, brama przy ul. Wieczorka 10 zamknęła się za Kornelem Osyrą, Łukaszem Krzyckim, Wojciechem Kędziorą, Pawłem Lisowskim, Jarosławem Piewko, Dariuszem Dudkiem i prezesem klubu Jarosławem Kołodziejczykiem. Przedstawiciele niebiesko-czerwonej jedenastki mieli okazję zwiedzić praktycznie cały budynek. Gracze z Okrzei dowiedzieli się na jakich zasadach funkcjonuje areszt, odwiedzili poszczególne bloki i zobaczyli jak wyglądają m.in. cele czy natryski.

Skazani, zgromadzeni na niewielkiej sali, radośnie przywitali ulubieńców gliwickiej publiczności, manifestując swoją piłkarską sympatię. Atmosfera, panująca w trakcie spotkania, była gorąca, a piłkarze znaleźli się pod gradem pytań dotyczących przede wszystkim planów zespołu na obecny sezon, choć sporo czasu poświęcono na rozmowy o minionych rozgrywkach i udziale Piasta w rozgrywkach Ligi Europejskiej.

Kilku więźniów wyraziło obawy związane z odejściem Marcina Robaka, choć zostały one rozwiane wiadomością o szybkim powrocie na boisko Wojciecha Kędziory, którą przekazał sam napastnik.

Dariusz Dudek opowiadał o specyfice pracy trenera oraz problemach dotykających zawodników, którzy nie potrafili właściwie poprowadzić swojej kariery. Łukasz Krzycki dzielił się swoimi doświadczeniami z młodości, wywołując dyskusję na temat wyrzeczeń, poświęceń i ciężkiej pracy towarzyszącej zawodowi piłkarza.

Na zakończenie, rozdawano autografy, wykonywano wspólne zdjęcie, a obie strony przekazały sobie okolicznościowe upominki.

SONY DSC

SONY DSC

(fot. piast-gliwice.eu)
spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gliwiczanka
Gliwiczanka
10 lat temu

Oczywiście tytuł sugerujący, że piłkarze poszli siedzieć 🙂 Kto się nabrał?

@
@
10 lat temu

super tytuł 😉 ale tak na poważnie to bardzo fajna inicjatywa ze strony piłkarzy/klubu. wielu kibiców siedzi więc dobrze że ich odwiedzili

zumi
zumi
10 lat temu

Wzięli by się lepiej za trening, a nie patologie odwiedzają w więzieniu.

PG
PG
10 lat temu

Pozdrowienia do więzienia!!!!!

BL
BL
10 lat temu

zakichane pismaki!!!!! tytuł i początek napisany tak jakby to oni poszli za kratki.Powinni wam proces wytoczyc

obiektyw
obiektyw
10 lat temu

A Kołodziejczyk jest prezesem?Coraz głośniej się mówi że niezgodnie z prawem.Czy to prawda?

cliper
cliper
10 lat temu

co tu komentowac..!!!

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI