spot_img

Klimatyzatory stanęły w ogniu. O krok od tragedii

13 kwietnia strażnicy miejscy zauważyli kłęby dymu wydobywające się z jednego z budynków zlokalizowanych przy Placu Piastów.

Okazało się, że ogniem zajęły się urządzenia wentylacyjne, służące do schładzania wnętrza apteki. Funkcjonariusze natychmiast wezwali straż pożarną. Po kilku minutach strażacy ugasili ogień.

Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy nie doszło do groźnego pożaru zlokalizowanych w sąsiedztwie pechowej apteki pomieszczeń handlowych.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI