r e k l a m a


Kolejne ulice w Gliwicach z ograniczeniem prędkości do 30 km/h

spot_img
r e k l a m a

Już niebawem kolejna strefa – „Tempo 30” w Bojkowie. „Z pomysłem takim zwróciła się do nas tamtejsza Rada Dzielnicy, która współdziała na rzecz poprawy bezpieczeństwa” – informuje ZDM Gliwice.

Strefa obejmie część ulic, po których poruszanie się z prędkością nie większą niż 30 km/h odbywać się będzie przede wszystkim z korzyścią dla pieszych.

„Tempo 30” – obowiązywać będzie na ulicach: Jęczmiennej, Koniczynowej, Urodzajnej, Żytniej, Kwiatów Polnych, Snopowej i Spacerowej.

Wcześniej, w dzielnicy Bojków strefę – „Tempo 30” wprowadziliśmy między innymi na ulicach: Chmielnej i Łąkowej, Glebowej, Miodowej i św. Brata Alberta.

Strefy ograniczonej prędkości wprowadzamy wszędzie tam, gdzie jest potrzeba zwiększenia bezpieczeństwa, zwłaszcza w miejscach o dużym natężeniu ruchu pieszych i rowerzystów.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wykon
Wykon
3 miesięcy temu

nie łatwiej i TANIEJ byłoby zrobić z całych Gliwic „strefę 30”? Na rogatkach dosłownie kilkanaście znaków B-43 i sprawa załatwiona,

Covid
Covid
3 miesięcy temu

w Bojkowie jest więcej kapliczek/krzyży niż w całych obecnych Gliwicach, pozostałość po Niemcach którzy łączyli się w pary z bliskimi krewnymi/rodziną aby nie mieszać „krwi”, zwykła patola.

Kaźmirz
Kaźmirz
3 miesięcy temu
Reply to  Covid

Teraz ta ziemia nasza. My tu z sąsiadem od nowa Polskę zaczęli…kiedy ci zaświta historyczne myślenie że Polska nie dzieli się na Kresowych i resztę tylko na mądrych i głupich

Bebok
Bebok
2 miesięcy temu
Reply to  Covid

Szywołdzianie to tak nie do końca chyba == Niemcy.

Covid
Covid
2 miesięcy temu
Reply to  Bebok

garstka Niemców nie została wygnana. Teraz Bojków to inna liga, poziom normalnych relacji, jest zaniedbany nie tylko przez miasto Przeszłości Gliwice ale głównie przez Bojkowian i Bojkowianki, jak w sumie większość Polskich „osad” na „zamienionych” terenach.

Marcin
Marcin
2 miesięcy temu

Przecież po tych dziurach nie da się jechać szybciej niż 15 km/h

Jojola
Jojola
2 miesięcy temu

Motoryzacja przyczyniła sie do naszego dobrobytu. A teraz brniemy w jakimś amoku obłędu. Może zrobić kilka deptaków w Bojkowie. Hi I sprawa zamknięta.

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI