spot_imgspot_img


Kolejne utrudnienia na ulicy Toszeckiej

W nadchodzącym tygodniu na dwóch odcinkach ul. Toszeckiej – między ulicami Uszczyka i Orląt Śląskich oraz na przebudowywanym skrzyżowaniu z ul. Czołgową – zacznie obowiązywać zmieniona organizacja ruchu.

– Przebudowa skrzyżowania ulic Toszeckiej i Czołgowej wkroczyła w kolejny etap prac. Z tego powodu od najbliższego poniedziałku, 17 października, jezdnia w miejscu robót będzie zawężana do jednego pasa ruchu. Przez mniej więcej 2 tygodnie kierowcy będą się tam poruszać wahadłowo (przy ręcznym sterowaniu ruchem). W godzinach wieczorno-nocnych przywracany będzie ruch w obu kierunkach – informuje Jadwiga Jagiełło-Stiborska, rzecznik prasowy Zarządu Dróg Miejskich w Gliwicach.

To niejedyna ważna zmiana na newralgicznej wylotówce z miasta w kierunku Pyskowic. We wtorek (18 października) na fragmencie ul. Toszeckiej pomiędzy ulicami Uszczyka i Orląt Śląskich rozpocznie się remont nawierzchni. – Na czas prac z ruchu wyłączona zostanie część jezdni przy zachowaniu przejazdu w obu kierunkach. Prace w tym miejscu powinny zakończyć się na przełomie października i listopada – zawiadamia rzecznik prasowy ZDM.


MSI

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
.
.
6 lat temu

To co dzieje sie na moście między Czechowicami a Pyskowicami to tragedia. Nie skończyli mostu a sfrezowali asfalt- po co ? przecież dalej mogli budować most a frezować dopiero przed kładzeniem całej nawierzchni

Anonimowo
Anonimowo
6 lat temu

A kiedy wreszcie zostanie skończoną remonty: skrzyżowania Warszawska – Grottgera oraz Kujawskiej, Panewnickiej i Akademickiej? To co się tam dzieje zakrawa na kpinę – głownie nic się nie dzieje. Czy drogowcy nie zauważyli, że zima idzie?

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI