r e k l a m a


Kolejny kandydat na prezesa Piasta Gliwice

Każdego dnia w kuluarach pojawiają się kolejne, nieoficjalne informacje dotyczące osób, które przymierzane są do objęcia fotela prezesa Piasta Gliwice.

Wczoraj informowaliśmy, że w ścisłym kręgu zainteresowań jest Paweł Ziętara, pomysłodawca programu „Piłkarski diament”.

Okazuje się, że wczoraj zebrała się rada nadzorcza Piasta Gliwice. Według naszych źródeł najbliżej objęcia funkcji prezesa klubu jest Paweł Żelem, czyli były prezes Śląska Wrocław.

W październiku ubiegłego roku pożegnał się z klubem z Dolnego Śląska. „Misja Pawła Żelema jako szefa Śląska dobiega końca. Bardzo dziękuję mu za pracę na rzecz WKS-u. Mam nadzieję, że zmiana ta przyniesie dobry czas dla wrocławskiej drużyny. Śląsk potrzebuje nowej energii, nowego spojrzenia na klub i jego funkcjonowanie w przestrzeni miejskiej” – komentował odwołanie Żelema na łamach Przeglądu Sportowego prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz.

„Tyle dyplomacji i prezydenckiej grzeczności. W rzeczywistości dotychczasowy szef Śląska zostanie przesunięty na inne stanowisko w obrębie zarządu spółki, gdyż zdaniem właścicieli klub pod jego kierownictwem nie rozwijał się organizacyjnie ani sportowo. Poza tym, Żelem rekomendował Józefa Wojciechowskiego, by ten mógł startować w wyborach na prezesa PZPN. W ratuszu uznano za zdradę miejskich interesów, bo Wrocław dobrze żyje ze Zbigniewem Bońkiem, który często organizuje w stolicy Śląska mecze reprezentacji” – tak o byłym prezesie Śląska napisał Przegląd Sportowy.

Kto zostanie prezesem Piasta Gliwice? Paweł Ziętara, Paweł Żelem czy ktoś inny? Tego powinniśmy się dowiedzieć wkrótce.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI