Komfort-owe podłogi w Gliwicach

Już 10 marca w Europie Centralnej otwarty zostanie jeden z największych w regionie sklepów z podłogami, wykładzinami i dywanami marki Komfort.

Warto go odwiedzić zwłaszcza w dniach 10-13 marca, bo cały asortyment będzie można kupić aż z 20% rabatem. To doskonała okazja dla wszystkich planujących remont bądź wiosenne odświeżenie mieszkania.

Modny dywan do salonu, miękka wykładzina do sypialni czy pokoju dziecięcego, eleganckie panele i podłogi drewniane, a także praktyczne i efektowne sztuczne trawy na balkony i tarasy – to i wiele innych rozwiązań na podłogi znajdziemy w nowym salonie Komfort w Europie Centralnej. – To marka, która słynie z bogatej i bardzo różnorodnej oferty, dlatego cieszymy się, że wzbogaci ofertę wyposażenia wnętrz naszego parku handlowego – wyjaśnia Katarzyna Lenartowicz, zastępca dyrektora Europy Centralnej. – Każdy mieszkaniec Śląska, niezależnie od zasobności portfela, będzie w stanie znaleźć tutaj ciekawe rozwiązania oraz skorzysta z fachowego doradztwa.

Lokal o powierzchni blisko 700 metrów kwadratowych zostanie otwarty już w najbliższy czwartek, 10 marca.

Z okazji otwarcia marka przygotowała niespodziankę. Do 13 marca będzie można skorzystać 20% rabatu na cały asortyment. Przyjemnym zakupom sprzyjać będzie nowocześnie zaaranżowane wnętrze sklepu, z komfortową strefą obsługi, nowoczesnymi ekranami multimedialnymi oraz stanowiskami edukacyjnymi, na których można porównać m.in. sploty wykładzin czy klasy ścieralności paneli. Wnętrze zaaranżowano zgodnie z nowym konceptem, który Komfort wdraża od ubiegłego roku. Został on nagrodzony tytułem „Best Shop Concept” w kategorii „Remodeling”.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI