spot_img


Konstantin Vassiljev w Jagiellonii Białystok

Wielu kibiców i ekspertów uważa, że zatrzymanie w Gliwicach Konstantina Vassiljeva było kluczowe.

Okazuje się, że Piast przegrał z Jagiellonią Białystok. Tym razem nie przegrał na murawie, ale w walce o reprezentanta Estonii.

Popularny „Kostia” to był zdecydowanie najlepszy i najbardziej wartościowy zawodnik Piasta Gliwice. Jego technika zachwyca polskich kibiców. Jednym zagraniem potrafił stworzyć sytuację bramkową. Niestety, teraz te sytuacje będzie tworzył dla klubu z Białegostoku. Działaczom Piasta nie udało się zatrzymać Vassiljeva, mimo że podobno zaproponowano mu sporą podwyżkę.

Prezes Piasta Adam Sarkowicz podkreślał niedawno, że zawodnik oczekuje wyższych zarobków, a Sarkowicz nie chce tworzyć tzw. „kominów płacowych”.


Wielu kibiców nie ma wątpliwości, że tym razem należało zrobić wyjątek. Wystarczy poczytać komentarze w internecie. Kibice Piasta nie zostawiają suchej nitki na władzach klubu.

Vassiljev podpisał umowę z Jagiellonią Białystok.

Łukasz Fedorczyk / fot. Adam Ziaja

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
7 lat temu

czas zwolnić tego nieudacznika Sarkowicza!!!!!!!

kitak
kitak
7 lat temu

Nie rozumiem, co to jest komin płacowy. Jeżeli prezes chce spuścić Piasta do niższych lig, to należy go od razu wyrzucić na zbitą twarz. Dobrym zawodnikom trzeba dobrze płacić, to jest oczywiste dla każdego. Zamiast zatrudniać 4 bramkarzy i zawodników miernych, ale tanich, lepiej zatrudnić mniej, ale dobrych.

Waldek
Waldek
7 lat temu

Stop nieudacznikom z Piasta Gliwice. Wypuścili Robaka, Trelę, Matrasa, Zganiacza, Zbozienia, Wilczka, Vasiljeva, a ściągneli Nievesa, Izvolta, Collinsa, Rabiolę, Cifuentesa i całe grono amatorów a nie piłkarzy. Czy władze miasta wyciagną konsekwencje? Do zwolnienia nadaje się cały zarząd Piasta oraz osoby odpowiedzialne za transfery!

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI