r e k l a m a


Kontrole w autobusach. Sprawdzają czy pasażerowie noszą maseczki

Obowiązek noszenia maseczek nie zniknął wraz z nadejściem lata i wyższych temperatur. Zakrywanie twarzy i nosa jest bezwzględnie konieczne m.in. w środkach komunikacji.

10 sierpnia przypomną o tym gliwiczanom miejscy strażnicy, których spotkamy w autobusach jeżdżących po mieście. Spokojnie – mandatów nie będzie, jedynie przypomnienie i… maseczka.

– Celem naszych działań jest budowanie właściwego zachowania i przestrzegania reżimu epidemicznego. Akcja „Maseczka” to nasza własna inicjatywa, którą realizujemy we współpracy z Urzędem Miejskim w Gliwicach w trosce o zdrowie każdego mieszkańca i zarazem przestrzegania ogólnokrajowych zaleceń Państwowego Inspektora Sanitarnego. Pasażerowie udający się w jakąkolwiek podróż powinni pamiętać o obowiązku zakrywania ust i nosa, a tym, którzy nie będą o tym pamiętać, przypomną nasi funkcjonariusze – mówi Bożena Frej z Wydziału Profilaktyki i Komunikacji Społecznej Straży Miejskiej w Gliwicach.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pablo_b
pablo_b
3 lat temu

szkoda ze nikt nie kontrolowal noszenia maseczek, na wszelakich zgromadzeniach wyborczych wszystkich ugrupowan. Wtedy wirus nie był groźny

John
John
3 lat temu

Straż miejska narzędziem egzekucji niekonstytutucyjnych represji?

Janek
Janek
3 lat temu

Niech sobie pisowcy tego pilnują. Jeżeli straż miejska nie ma nic do roboty, to należy ją zlikwidować

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI