r e k l a m a


Kręcą film w Gliwicach. Utrudnienia dla pieszych i kierowców

1 i 2 sierpnia na gliwickim Rynku ekipa filmowa realizuje zdjęcia do filmu „Bailout Folks” w reżyserii Marka Lechkiego.

W naszym mieście nakręconych zostanie kilka scen, w tym scena koncertu na płycie Rynku. Choć nasze miasto stanowić będzie tło do rozgrywających się wydarzeń, to jednak w filmie nazwa Gliwic się nie pojawi. Dlatego też Miasto Gliwice nie jest zaangażowane w realizację filmu.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez producenta, aktorzy i operatorzy gościć będą na gliwickiej Starówce przez dwa dni. W czwartek, 2 sierpnia zdjęcia będą kręcone na Rynku oraz na ulicy Krótkiej, od godz. 12.00 do 24.00, co może spowodować niegodności dla pieszych i kierowców.

„Bailout Folks” to zwrot używany w bankowości oznaczający ratowanie się przed upadłością. Film ma przedstawiać historię zdesperowanego pracownika korporacji i w założeniu ma stanowić nawiązanie do filmu „Upadek” 1993 r. z Michaelem Douglasem. Twórca obrazu – Marek Lechki, ma na swoim koncie dobrze przyjęty film „Erratum” oraz serial „Pakt”. W roli głównej występuje Piotr Żurawski, znany m.in. z takich produkcji jak „Karbala”, „Pokot” czy „Czas honoru”.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI