r e k l a m a
spot_imgspot_img

Zmieńcie swoje podwórko. Miasto Gliwice sfinansuje część inwestycji

Miasto Gliwice zachęca do udziału w pierwszej edycji konkursu pomagającego tworzyć miejsca przyjazne seniorom i młodzieży.

Na modernizacje gliwickich podwórek można otrzymać dotacje rzeczowe o wartości do 20 tys. zł!

Rusza pierwsza edycja konkursu „Przyjazne Podwórko”, który umożliwi stworzenie kolejnych przestrzeni rekreacyjno–wypoczynkowej dla gliwiczan.

Kto może złożyć wniosek i uzyskać dotację?

Konkurs skierowany jest do wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, a także do organizacji pozarządowych, kościołów oraz innych związków wyznaniowych posiadających osobowość prawną. Aby wziąć w nim udział należy przygotować wniosek przedstawiający koncepcję lub projekt zagospodarowania podwórka wraz z nasadzeniami. Zwycięzcy otrzymają materiały budowlane lub elementy małej architektury potrzebne do realizacji pomysłu o wartości do 20 tys. zł. Na odmianę gliwickich podwórek Miasto przeznaczy w tym roku 300 tys. zł.

Zobacz w GliwiceTV


Do konkursu mogą być zgłaszane podwórka znajdujące się na terenie Gliwic, będące w administracji wnioskodawcy. Wnioski wraz z wymaganą dokumentacją i dopiskiem „Przyjazne Podwórko” należy składać do 20 sierpnia w sekretariacie Miejskiego Zarządu Usług Komunalnych. Realizacja przedsięwzięcia powinna się zakończyć do 30 listopada.

MSI

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI