Kto rozpoznaje tych mężczyzn? Szuka ich policja z Gliwic

III Komisariat Policji w Gliwicach prowadzi postępowanie przygotowawcze (RSD 980/21) w sprawie kradzieży z włamaniem, polegającej na przełamaniu elektronicznego zabezpieczenia karty płatniczej poprzez wykonanie nieautoryzowanych płatności zbliżeniowych. Zdarzenie miało miejsce 27 sierpnia w centrum Gliwic.

Nieustaleni młodzi mężczyźni przywłaszczyli sobie znaleziony portfel, po czym znajdującą się w nim kartą płacili w kilku sklepach.

W trakcie czynności ustalono, że sprawcami są dwaj mężczyźni, którzy maskowali twarze kapturami, czapkami z daszkiem i maseczkami. Detektywi z wydziału kryminalnego przeprowadzili szczegółowe dochodzenie, ale niestety, dotychczasowe czynności nie doprowadziły do ustalenia tożsamości sprawców. Istnieje jednak prawdopodobieństwo, że ktoś z internautów rozpozna lub domyśli się, kogo zarejestrowały sklepowe kamery.

Informacje można przekazywać anonimowo, bezpośrednio do prowadzącego postępowanie mł. asp. Damiana Lipoka, tel 47 859 0310, [email protected]

Osoby informujące, jak zawsze, nie będą dopytywane ani w żaden sposób niepokojone. Każde typowanie zostanie dokładnie zbadane.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI