spot_img

Legenda odchodzi z Piasta. Gerard Badia wraca do Hiszpanii

Stało się. Gerard Badia żegna się z Gliwicami i Piastem. Nie wiedzieć czemu klub na ten temat milczy. Nie zorganizowano również pożegnania zawodnika, który od 7 lat grał w niebiesko-czerwonych barwach.

To smutna wiadomość dla fanów Piasta Gliwice. Jeden z najlepszych zawodników ostatnich lat, kapitan i prawdziwa legenda odchodzi z klubu. Gerard zdecydował, że wraca do Hiszpanii. Mówi się o względach rodzinnych.

Badia dołączył do Piasta 7 lat temu. Z drużyną zdobył mistrzostwo i wicemistrzostwo kraju. Świetnie mówi po polsku. Wszędzie podkreśla, że Gliwice są jego drugim domem.

Można odnieść wrażenie, że władze klubu obraziły się na Gerarda, ponieważ nie zorganizowano pożegnania. Podczas ostatniego meczu z Wisłą Kraków kibice obecni byli na trybunach i mogliby go pożegnać. Niestety, wiadomość, że kapitan odchodzi z Piasta podała dopiero po meczu TVP. Szkoda, bo taki zawodnik zasługuje na godne pożegnanie.

spot_imgspot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
4 miesięcy temu

Dziękuję Badii – mój szacunek zdobyłeś wtedy, gdy spotkałem Ciebie na cmentarzu centralnym, gdy charytatywnie zbierałeś fundusze na pomoc dla hospicjum. Jesteś jednych z nas Gliwiczaninem

1945
1945
4 miesięcy temu

Kałuża odejdź i przestań kompromitować ten klub. Człowieku – Badia zrobił dla Gliwic więcej niż ty, a ty nie pozwalasz na jego pożegnanie? Kibice powinni wywieźć cię na taczkach z gnojem

Piastol
Piastol
4 miesięcy temu

Jak można żegnać taką GWIAZDE po cichu???????Wstyd i hańba

spot_img
39,254fanówLubię to
1,012obserwującychObserwuj

AKTUALNOŚCI

KORONAWIRUS