Lipcowi mistrzowie parkowania. Zobacz zdjęcia

– Są wakacje wydawałoby się, że nasi mistrzowie parkowania trochę odpuszczą, wyjadą poza miasto wypoczywać i delektować się na przykład morskim klimatem – mówią strażnicy miejscy z Gliwic.

Część kierowców pewnie tak zrobiła, zwalniając miejsca dla innych użytkowników dróg. Być może właśnie dlatego w naszej galerii mistrzów parkowania dało się zauważyć zwiększoną liczbę pojazdów na tablicach z innych rejonów Polski.

– Przyjezdni kierowcy ze szczególnym zainteresowaniem upodobali sobie bramy wyjazdowe, miejsca na jezdni wyłączone z ruchu i tradycyjnie chodniki. Oto nasza mistrzowska lipcowa dziesiątka…

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
realista
realista
6 lat temu

A od czego są lawety!!! Zapakować i wywozić na koniec miasta

Gregor Tabor
6 lat temu

Tymczasem przy ul. Zabrskiej

Jan Mikołajczak
6 lat temu

Charakterystyczne że praktycznie wszystkie zdjęcia ze śródmieścia, wygląda na to że złe parkowanie odbywa się tylko tam.

Szczepan Marek
6 lat temu

Auta na parking i niech się martwią. Swoją drogą to powinni przyjechać na Kopernik w obrębie kąpieliska leśnego.

Piotr
Piotr
6 lat temu

Rodzi się pytanie a gdzie w Gliwicach jest parking z prawdziwego zdarzenia? Ktoś chyba zapomniał zaprojektować i wybudować bo biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i zarejestrowanych pojazdów to obecna liczba miejsc parkingowych w centrum wydaje się śmieszna. To taki osobisty dukces Frankiewicza miłościwie nam panującego od tylu lat że i gorale nie wiedzą od ilu.

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI