r e k l a m a


Lodowisko na kąpielisku już czynne

Lodowisko Piruet przy ul. Oriona w Gliwicach zaprasza do siebie na łyżwy.

Na miłośników ślizgania się czeka tafla o wymiarach 15×30 m, wypożyczalnia łyżew i sprzęt do nauki jazdy.

Inauguracyjne ślizganie rozpocznie się 16 grudnia (piątek) punktualnie o godz. 12.00. W ciągu tygodnia lodowisko będzie czynne od godz. 12:00, w weekendy od godz.. 10:00. Zabawa będzie kończyła się o godz. 20:00. Podczas ferii zimowych – z myślą o najmłodszych – godziny pracy lodowiska zostaną wydłużone.

– Przypominamy, że funkcjonowanie sezonowego lodowiska Piruet jest uzależnione od pogody (może pokrzyżować ją deszcz lub intensywne opady śniegu). O ewentualnych przerwach w funkcjonowaniu ślizgawki będziemy informować na naszej stronie internetowej www.mzuk.pl – mówi Marzena Sosnowska, rzecznik prasowy Miejskiego Zarządu Usług Komunalnych, który administruje lodowiskiem.

Na rozpoczęcie sezonu przygotowana jest wypożyczalnia łyżew oraz specjalne chodziki do nauki jazdy – dwa sympatyczne misie i pingwin pomogą dzieciom stawiać pierwsze kroki na lodzie.

– W tym roku na lodowisku Piruet będziemy kontynuować akcję „Baw się z głową” zapoczątkowaną podczas zeszłorocznych ferii zimowych. Promujemy bezpieczne zachowania na lodzie. W wypożyczalni lodowiska czeka 20 kasków, z których podczas ślizgawki można korzystać za darmo! O zakładanie kasku apelujemy do wszystkich łyżwiarzy bez względu na wiek. Jednak naszą akcję szczególnie kierujemy do dzieci i ich rodziców. To dosłownie chwila nieuwagi, kiedy dziecko poślizgnie się i głową uderzy o lód. Życzymy udanej i bezpiecznej zabawy – dodaje Marzena Sosnowska.

MSI

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI