r e k l a m a


Majdan, Mroczek, Maserak i Ariunbaatar przyjadą do Gliwic

CH FORUM po raz kolejny jest partnerem Mistrzostw Polski Domów Dziecka w Futsalu.

W tym roku sceną wydarzenia jest także teren centrum, które 3 grudnia (sobota, godz. 14:00) odwiedzą zawodnicy Reprezentacji Artystów Polskich (RAP): Radosław Majdan, Marcin Mroczek, Rafał Maserak oraz Bilgun Ariunbaatar.
Będzie okazja do strzelenia bramki Radkowi Majdanowi oraz wzięcia udziału w lekcji tańca z Rafałem Maserakiem. Spotkanie z gwiazdami zakończy mini recital Bilguna Ariunbaatara. Za wszystkie te atrakcje oraz wspólne zdjęcia i autografy będzie można zapłacić dobrym sercem.

Artyści pomogą bowiem kwestować na rzecz Pauliny – niepełnosprawnej maturzystki z Zespołu Szkół im. J. Korczaka. W ubiegłym roku CH FORUM pomogło spełnić jej marzenie o wyjeździe na pierwszy kurs jazdy na mono-ski (narty dla osób poruszających się na wózkach). Paulina tak jest zafascynowana tym sportem, że w tym roku zbieramy środki na jej kolejny wyjazd.

Moment kwesty nie jest przypadkowy. 3 grudnia w CH FORUM obchodzić będziemy bowiem także Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych.

Najmłodszych CH FORUM zaprasza na warsztaty plastyczne. Od godz. 11:00 do 18:00 maluchy będą wykonywać i ozdabiać styropianowe bombki. Zajęcia poprowadzą doświadczone animatorki, ze wsparciem gwiazd.

Mecze turnieju rozgrywane będą w dniach 3-4 grudnia na hali Jasna 31 w Gliwicach. W ramach Mistrzostw odbędzie się także mecz pokazowy Reprezentacji Artystów Polskich z przyjaciółmi Fundacji Gramy Razem – współorganizatora przedsięwzięcia (4 grudnia, godz. 12:35). CH FORUM jest sponsorem tego spotkania.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
wiesmiak
wiesmiak
7 lat temu

a bedzie jeszcze kupa wiesniacki?

realista
realista
7 lat temu

KTO TO JEST? ZENADA.

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI