r e k l a m a


Masz 7,2 mln złotych? Kup sobie Leśny

spot_img
r e k l a m a

Ogłoszono przetarg nieograniczony na sprzedaż centrum konferencyjno-wypoczynkowego „Leśny” przy ul. Toszeckiej w Gliwicach.

Na terenie przeznaczonym na sprzedaż znajduje się obiekt hotelowo-gastronomiczny. W budynku jest 41 pokoi noclegowych oraz m.in. sala wielofunkcyjna z zapleczem kuchennym, szatnią i sanitariatami, pomieszczenia biurowe, recepcja, kawiarnia, restauracja, szatnia, pomieszczenia sauny, masażu, siłowni i bar letni. Czy miastu w końcu uda się sprzedać obiekt?

Nieruchomości położone są w odległości ok. 5 kilometrów od centrum miasta oraz ok. 9 kilometrów od węzła „Gliwice-Sośnica”, na którym krzyżują się autostrady A1 i A4. W sąsiedztwie znajduje się Kąpielisko Leśne, w miesiącach letnich licznie odwiedzane przez mieszkańców Gliwic i okolic, oraz nowoczesna kryta pływalnia „Olimpijczyk”, na której odbywają się zawody pływackie o randze ogólnopolskiej.

Łączna cena wywoławcza nieruchomości to 7,2 mln zł.

Osoby chcące wziąć udział w przetargu muszą wnieść wadium w kwocie 720 tys. zł do 5 października 2012 r. na konto bankowe Urzędu Miejskiego w Gliwicach. Przetarg rozpocznie się 11 października o godzinie 10.00 w sali 254 Urzędu Miejskiego w Gliwicach.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Silesian
Silesian
11 lat temu

Ta cena jest już strasznie niska…jak na potencjał tego obiektu. Szkoda, gdyby dostał się w nieodpowiedzialne ręce….

wert
wert
11 lat temu

Kto tą ruinę kupi śmiech tam z 15mln trzeba włożyć w remont

antyfan
antyfan
11 lat temu

Na grzyba to tutaj reklamować, przecież nikt z potencjalnych kupców tutaj by nie zaglądał w poszukiwaniu „okazji”, a tak to tylko się na różne typu kpiny narażacie.
Poza tym jak już to przydały by się zdjęcia stanu faktycznego, a nie te śliczne wizualizacje.

cliper
cliper
11 lat temu

kapitalna lokalizacja,świetny obiekt tylko brakuje mu prawdziwego gospodarza.pamiętam jak bywały w nim liczne reprezentacje narodowe podczas spotkań piłkarskich na ,śląskim’ a teraz ma jeszcze wieksze możliwości na rozwój-przecież las,basen,cisza..czego chcieć wiecej?

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI